Otázky na RNG

RNG

O roznych potravinovych doplnkoch, ktore maju silne antimikrobialne vlastnosti(tj zabijaju rozne mikroby, vcitane bakterii, plesni, kvasnych kultur, virusov, parazitov, a mykoplaziem) sa nesmie tvrdit ze su prirodne antibiotika, aj ked vlastne su.
Ja odporucam vyskusane milionmi: GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov(vyse 6000 rokov historie), a exoticke ako Graviola, Vilcacora a vytazok z nej Samento, lapacho, chanca piedra a mnoho inych.
Na zvysenie bakterialnej imunity je aj zinok, probiotika,betaglukany a hromada inych.
Zapaly sa daju aj potlacit, to dakedy pomoze pri liecbe, definitivne odstrani bolesti.
Prirodne protizapalove:
Quercitin, bromelain a ine enzymi, curcumin, boswelin, pupalkovy/borakovy olej, rozmarinovy olej, dumbier atd.

jančula

RNG, prosím Ťa, existuje nejaké prírodné antibiotikum? Mám časté zápaly kĺbov a svalov spôsobené streptokokom a normálne antibiotiká už nemôžem ani cítiť. Vďaka.

RNG

Aha teraz mi to prislo, niektore zapaly v akniach su plesnoveho povodu, takze jedenie kvasnic moze oslabit telesnu obranu proti nim.
Produkty, ktore predavam, vcitane pangaminu nemaju zbytky kvasiniek.
Jediny produkt s kvasinkami je selen=selenove kvasnice.
Omluvam sa, v tomto mala doktorka pravdu, pri plesnovuch a kvasnych infekciach sa treba vyhubat vacsine kvasnych produktov, tj samozrejme aj kvasniciam a B-vitaminom, co ich obsahuju.

RNG

Vitaminov B je plno, niektore pri predavkovani mozu sposobit skodu, ine su dobre na kozu, najma biotin.
Zinc for acne je navrhnuty, aby pracoval proti akniam, takze pochybujem, ze by ich sposoboval. A pouziva sa podbna zmes od rozlicnych vyrobcov, v USA to beru miliony, takze vasa lekarka je mylne informovana.

lizanka

Dnes mi moja kozna povedala, ze vitaminy skupiny B vyvolavaju akne, ba vraj az provokuju hlbkove abcesy. Lenze v Zinc for acne je niekolko nasobok ODD, ako to vlastne je? to iste tvrdila aj o drozdi a pangamine

evcca

FRO- je to fyziatricko-rehabilitacne oddelenie a ionogram- nie som si ista ale asi skusky z krvneho obrazu na iony.