Otázky na RNG

hoka

RNG, uz druhy den mam teplotu 37,4, mam suchy kasel, zdurene dutiny, tecie mi z nosa, skriabe v hrdle, lesknu sa mi oci, som slaba, bolia ma kosti...mam brat antibiotika, alebo to mam skusit nejak inac to zvladnut? Dik

hoka

RND, uz druhy den mam teplotu 37,4, mam suchy kasel, zdurene dutiny, tecie mi z nosa, skriabe v hrdle, lesknu sa mi oci, som slaba...mam brat antibiotika, alebo to mam skusit nejak inac to zvladnut? Dik

RNG

DMSO je dimetyl sulfoxane, jednoducha latka nachadzajuca sa v prirode vsade, kde treba nieco rozpustit, vyraba sa hlavne z ligninu, co je "lepidlo" ktore spaja vlakna celuloz v bylinach, supkach a hlavne dreve.
Bozidara, na klbovu hmotu treba regeneracne materialy, z ktorych sa klb sklada.
Zelatina, huspenina,su prirodne, vytazky z nich su glukosamin, chondroitinm hyaluronicka kyselina.
V prvom rade treba adresovat ale zapal a priciny zapalu.
Zapal je sposobeny roznymi patogenami a nahromadenymi splodinami. Patogeny treba adresovat sirokospektralnymi antimikrobialnymi(mozu to byt virusy, bakterie, mykoplaznmy, takze treba co najsirsie spektrum ucinnosti)
nahromadene splodiny sa odstrania enzymami, hlavne bromelain a serropeptaza tu pomozu, cim sa zaroven odstrani aj zapal.
Na mazanie klbu(ked sa nemaze, vyderie sa) je dobre brat CMO alebo jest 2 avokada tyzdenne.
Mozno brat aj protizapalove(turmeric, quercitin, vitamin C, pupalkovy/borakovy olej, dumbier atd. ale to adresuje len symptom a bolesti, nie napravu a regeneraciu

božidara

Dobry deň chcela by som sa spýtať čo by ste odporučili na artritídu-čakám na umelý klb ,objednaná som v roku 2009 a mám velké bolesti kolien.Vdaka

okarinek

Prosim vysvetlite co je DMSO? Vcera tu ten dotaz uz niekto spominal a aj mna by to celkom zaujimalo, kedze mam asi tiez ten problem. Chapem vasu vytazenost a preto vam dakujem za rady, citanim tohto fora ste pomohli nielen mojej manzelke,ale aj znamym, ktorym som tlmocil vase rady.

kimka

Dakujem za radu. So zenskym cyklom urcite nie, lebo mavam obcas taketo bolesti hlavy,najviac dva dni, ale teraz je to uz moc, 5 dni skoro po sebe a k tomu sa pridalo to tocenie celeho tela. Uz v detstve som mala s bolestou hlavy problem, chodila som po vysetreniach, ale nikdy mi nic nezistili.

RNG

Kimka, pi viacej vody, precisti si traviaci system psyliom, nasad dobre silne probiotika(tie mozes dostat aj u mna) pripadne ober nejake vitaminy B, skus Stress-B zmes obcas.
Si si ista, ze to nie je spojene s zenskym cyklom? Lebo vtedy by som odporucil yam, olej z pupalky alebo boraka a pripadne St Johns Wort(lubovnik)