Otázky na RNG

usiko

no, rng, mna by to tieu zaujimalo,pretoze pouzivam antiperspirantz, ale priatel ich odmieta prave kvoli riziku rakoviny prnika....ako to teda je?

:(((

rng, dnes som dostala dost drasticky mail o tom ako lahko moze zena dostat rakovinu prsnika z deodorantov obsahujucich hlinnik, nieto este aj driclor...je to vazne taka casta pricina rakoviny prsnika?? alebo ak to nepouzivam velmi casto tak je to v pohode?dakujem

RNG

Na vsetko, co si len pomyslis-zvnutra aj zvonka.
Je vyzivny, ochranny a antimikrobialny.
Jedine, kde ho neodporucam pouzivat je do oci, ale aj s tym som si nie celkom isty, lebo ocne kremy plne vazeliny(naftovy produkt) su rozhodne nie lepsie.
Moja zena aj vari s kokosakom na polovicu s olivovym olejom.
Do nosa usi a na pery je vyborny. Samozrejme vsade na kozu.
Ja si natieram trochu na este vlhke telo po kupeli.

usiko

RNG, objednalasom si u vas kokosovy olej, mohli by ste mi napisat na co vsetko ho mozem pouzivat? Mam akne, to viem, ze natierat ake na co ine sa da pouzit, lebota pani mi nevedela velmi povedat. Dakujem

RNG

sojovy protein je lacny a ucinny, zialbohu obsahuje aj hormonalne latky, tak by som bol s nim opatrny. Lepsi je vajecny alebo zo srvatky(whey) ked uz chces pouzivat izolaty a nie plnohodnotne jedla.
Melasa je len lepsia forma cukru, nie az na tolko skodliva ako cukry.
Ma vysoky ovsah mineralov a aj nejake ine uzitocne latky.
Kalcium, selen a zinok su mineraly nie vitaminy a daju sa doplnovat vo forme prirodnych viazani, napr selenove kvasnice, jablcnan ci citrat vapenaty,alebo hoci aj askorbat vapenaty=forma vitaminu C, tak isto zinok.
Je davno dokazane, ze sa tieto formy ucinne absorbuju a su uzitocne v tele.
Ked tak na to hladis, aj voda, co pijes je "chemia", je priemyselne filtrovana, chlorovana a casto aj varena(polievky, ...)
Tak isto napr sol.
Chemia je sucast nasho zivota...

mia1

Rng: zaujimal by ma tvoj nazor na sojovy protein a na melasu, ten sojovy protein na regeneraciu a vyzivu svalov. alebo odporucil by si nieco ine na svaly? a este jedna otazocka co si myslis o dlhodobom uzivani syntetickych vitaminov ako c,e,calcium,zinok,selen...nemoze to uskodit. dakujem pekne

RNG

Val, preboha nedavaj si do ucha 3% peroxid vodika!. Zried ho minimum 5 ku jednej az 10 ku jednej!
Osobne odporucam radsej kokosovy olej.