Otázky na RNG

RNG

Heka , rozloz si branie azitromycinu tak aby si po poslednom zobrani vecer mala moznost o tri hodiny neskor zjest jablko spolu s vacsou davkou probiotik(2 kapsule). Hnacky pri antibiotikach su hlavne z poskodenej crevnej flory, kde atb. zabije probiotika a nastahuju sa plesne.
Preto mam osobne preferenciu na GSE, lebo toto potlaci skodlive bakterie, plesne, kvasinky, ale neznici crevnu floru. GSE/citricidal je upraveny vytazok z grapefruitovych semien, velmi ucinny a velmi sirokospektralny.
Berie sa ako 30 kvapiek do pol litra vody(ludove zvany horkac), pije postupne celu den.

lenka xxx

Dnes som bola na USG prsníkov. Výsledok
- fertilne žľazy. Kontrola o rok z dôvodu nutného sledovania.Čo to znamená? Mám sa začať bát?

val

mozem si do ucha, ked ma boli, nakvapkat 3%tny peroxid? v jednej teme sa o tom pise, ze to zaberie proti zapalu v uchu

heka

RNG, uz som zacala mat aj hnacky, tak neviem ci tie antibiotika nezaucinkovali. Ako sa mam stravovat, alebo co odporucas???

heka

RNG, co to je ten "GSE"??? Vies, ja som uz dnes musela zobrat antibiotikum "Azithromycin Sandos" 500 mg", lebo uz som sirupami nevedela pomoct. Su to celkove balenie 3 x 500 mg tabletky. Ja nie som zastancom antibiotik, tak nemozem tie posledne dva dni brat uz len 250 mg a k tomu by si mohol poradit brat nieco ine, aby mi to neposkodilo, napr. creva, vytoky...Dakujem

heka

RNG, co to je ten "GSE"??? Vies, ja som uz dnes musela zobrat antibiotikum "Azithromycin Sandos" 500 mg", lebo uz som sirupami nevedela pomoct. Su to celkove balenie 3 x 500 mg tabletky. Ja nie som zastancom antibiotik, tak nemozem tie posledne dva dni brat uz len 250 mg a k tomu by si mohol poradit brat nieco ine, aby mi to neposkodilo, napr. creva, vytoky...Dakujem

RNG

Na stafylokoky by som pouzil v prvom rade GSE, to je na ne mimoriadne ucinne.
Na suchy kasel, ak to nie je len prejav alergie by som pouzil oreganovy olej(3x300 mg) a NAC(2x500 mg) to premeni kasel na produktivny a za par dni sa ti ocistia pluca a priedusky od nazhromazdenych vyluckov. Na alergivky kasel je quercitin(2x500 mg) vitamin C(ester C, 3 gramy), bromelain(2x600 GDU) a dumbier. Tiez boswelicka, rozmarinicka a ine rastlinne kyseliny, a protizapalovy GLA, ktory sa nachadza v pupalkovom a borakovom oleji.

kokoskajka

Kokosovy olej.mlieko aj krem som si kupila od firmy ATOK tel.0264533018-19
poradila mi ho kozmeticka uzivam ho len par dni tak neviem ale zatial som spokojna.

fiona

ahojky, RNG existuju nejake prirodne prostriedky, doplnky ktore by vedeli vybielit pigmentove skvrny od slnka? V lekarnach su nejake kremy na vybielenie, neviem aka latka na to pracuje, zrejme nejaka chemia...

stanik

ahoj, chcem sa spytat co treba brat ked som nachladnuta, nos, hrdlo proste cely program.
A co by pomohlo pri suchom kasli???
Dakujem za odpoved