Otázky na RNG

RNG

5-HTP sa obvykle berie 2x50 mg, ale je to podla potreby.(max 200 mg denne)
St John's Wort(lubovnik) je tak isto podla potreby, max co moja zena berie je 3x3 kapsule(300 mg na kapsulu, 0.3% hypericin), v niektore dni, ked neciti ani tlak ani stress neberie nic. Tj je to podla potreby, kolko telo vyzaduje.

miso

dobry den RNG, objednal som si u vas 5-HTP a St. John Wort. Mohli by ste mi prosim napisat davkovanie tychto produktov a tiez ci ich mozem uzivat sucasne?

lizanka

tu je to o tom zinku
members.aol.com

mimochodom uzivam cca 4.den 50mg Zn obden spolu z 810mg mexickeho yamu, nesposobi pitie zihlavoveho caju vyplavenie tychto latok a znizenie ucinku?

lizanka

dobry den RNG, rada by som sa poradila. na internete som sa docitala, ze v zaciatkoch uzivania zinku sa moze dostavit zhorsenie akne, je to pravda? ak ano, preco je to tak? dakujem

RNG

USG je metoda zalozena na mechanickom chveni(vibracie) ktore su vyssie, nez sme schopni pocut(ultrazvuk)
V poslednom case sa zjavili spravy, ze mnohe zariadenia produkovali prilis silne intenzity, ktore mozu rozrusit niektore citlive struktury v tele plodu.
Ked aj existuje literatura s vyskumom v tejto oblasi(bezpecne hladinu energie ultrazvuku) je dokladne zamaskovana, zrejme by to bolo skodlive pre lekarov, kebu sa pacienti dozvedeli, ze lekari pouzivaju skodlive prostriedky.
Osobne verim, ze sa podobne ako u roentgenu da znizit intenzita ultrazvuku na hladiny, ktore by telu neskodili, len vyrobcovia ultrazvukovych scanerov sa este neprisposobili.

RNG

hlinnik patri tiez ku kovom, ktore zvysuju pravdepodobnost mutacii tj rakoviny a pravidelne pouzivanie hlinnikovych soli definitivne skodi. Nielen rakovina, ale aj imunita a Alzheimerova choroba su spojene s vysokymi hladinami hlinnika v tele.
Dnes uz existuju viacere antiperspiranty bez hlinnika, aj ked mnohe trochu menej ucinne.

RNG

hena, na produkty NONA sa nechcem velmi vyjadrovat, lebo je tam privela reklamy a primalo dokumentacie, a aj to len z polskych a ruskych zdrojov, ktore su systematicky nie dost spolahlive.
Kedze moje spolahlive zdroje nic zatial nespomenuli o archeobakterii, nemozem sa o tom vyjadrit nijak.
Reklama vyrobcu nie je pre mna zdroj informacii....

tini

... teda to USG plodu robene od uplneho zaciatku tehotenstva cely prvy trimester mi robili sono takmer denne, ci je to skodlive pre plod a pre dieta-aj v buducom jeho zivote, ci to moze mat nejaky vplyv na jeho zdravie alebo ako sa to moze prejavit na zdravi ci to nejak ohrozuje? co to vlastne je za ziarenie? je skodlive? dakujem