Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

Usiko, kokosovy olej ti pomoze proti kvasinkam vsade v tele.
Esterr, atb. znicia postupne crevnu kulturyu probiotik, ktora produkuje ochranne latky pre cele telo proti kvasnym plesnovym a inym infekciam.
Ak si tu kulturu v crevach neobnovis probiotikami, budes mat problemy s plesnami a kandidozou.
To je jeden z dovodov, preco mam osobne preferenciu napriklad na GSE, tento vybije mnohe zle bakterie, ale neposkodi crevnu floru.
Vero, selen a zinok telo potrebuje na rozne procesy a nedostavame ho dost v potravinach, lebo polia su velmi z nich vycerpane.
Preto ich odporucam vlastne kazdemu.

veronika

mam 15 a kupila som si v lekarni zinok so selenom kombinovany..ako casto mozem uzivat a ake ma vlastne tato kombinacia ucinky?...dakujem

esterrr

rng prosim porad mi uzivam antibiotik. Dalacin C clindamycium,mozem jest mliecne vyrobky? a sposobuju antibiotika problemi tam dole?bojim sa lebo este som nemala svrbenie...a este som vegetarianka,mozem uzivat 5-htp,lebo mam stavy paniky Dakujem za odpoved

RNG

Ida, pozri na pravo na reklamy Google, tamm sa obcas objavi aj reklama na noje obchody pod Doplnky vyzivy(RNG), klikni na nu a dostanes odpoved na otazky ci uz z katalogov, alebo od predavaciek alebo konatelky

ida

RNG, prosím Ťa, dostať u teba aj oregánový olej? AK áno v akej koncentrácii ho predávaš a prípadne cenu (neviem či sa to tu môže). A ešte by som potrebovala zistiť, či pomáha viac na kvasinky alebo na baktérie a či ho môžem užívať aj ako diabetička 1.typu. Ďakujem

zubarka

prave taku zmes som videla v Tescu,len neviem,ci ju mozem pouzit.zijem mimo SVK a zubara mam na SVK,tak asi by som to mala skusit.mate s tym niekto skusenosti?