Otázky na RNG

ivva

RNG, prosím ťa, čím by bolo podľa teba vhodnejšie bojovať proti ložisku streptokoka v tele - oregánovým olejom alebo cesnakovým olejom v kapsulach. Ďakujem

tini

...lebo vies, RNG, vraj daktore veci ako nasledok niecoho skodliveho sa vraj moze prejavit aj po par desatrociach,teda nie hned, a mozno za tych ja neviem 30 rokov? mozno, sa daju tie skodliviny aj eliminovat,co boli napachane,ano?

tini

ok RNG, radsej na to nemysliet-myslim na to intrauteivne ozarovanie usg babatka v brusku. Ale aj ta sa chcem opytatco mozem urobit pre dieta aby ostalo zdrave-teda najskor po roku samozrejme-skor nemoze ziadne doplnky.myslim tym ako ho zbavit pripadnych skôd co boli napachane v tehotenstve-myslim tym tie usg vlnenia ale i mnozstvo liekov co som musela brat-napr.aj progesteron celych prvych 5 mesiacov a pichat si denne cele tehotenstvo injekcie proti zrazaniu krvi a podla problemu co sa vyskytol pocas 9 mesiacov rozne ine lieky-vratane ATB a i. asi sa nieco dostalo i donho ci sa toho da nejak doplnkami zbavit "odmorit?" alebo co

RNG

Meno to nie je vela v ziadnom pripade. Mal by si vidiet co musim brat ja!
Stress B ber rano, lebo stimuluje, a nemohla by si zaspat ked ho zoberies na vecer.
Mineraly(magnezium, kalcium potassium a pod)je dobre brat hlavne na vecer, aspon 1.5 hodiny po jedle aby nezneutralizovali kyseliny ked je jedlo v zaludku, dobre zapit.
Ostatne kedy chces

RNG

Ja hovorim len o potravinovych doplnkoch, nie liekoch. Tie nemaju prakticky ziadne zle kombinacie a ziadny z nich nesmie mat zle ucinky (zdoraznujem-POTRAVINY, nie otraviny)
A staci ti brat 3-4 z nich podla svojho vyberu a co ti bude pracovat.Vsetci sme individualni.
V prvom rade teda selen a zinok, tych mame v tele aj tak primalo a to radim kazdemu doplnit a trebars aminokyselinu L-cystein alebo trochu aloe

meno

ahoj, ako epilepticka som na zaklade alternativnej mediciny zacala uzivat zvysene mnozstva B6. Z Lucenca som si zohnala ocuplex a stress b, k tomu este magnesium a zmes olejov. Mozem toto vsetko uzivat denne? Popripade v akom poradi? Dakujem.

lell

RNG- a to vsetko brat naraz alebo si vybrat nieco z toho. Este ma prosim ta zaujima jedna vec. Chceli by sme potomka a neviem ci uzivanie doplnkov sa moze aj potom. dakujem

RNG

Stale zdoraznujem zvysovanie imunity na viralne(selen, zinol L-cystein, aloe vera, vitamin C, baza astragalus echinacea, ...