Otázky na RNG

RNG

tini, co sa stalo sa uz neodstane, zabudni na to, A ked aj nieco bolo poskodene(hovorim ked, lebo len mala cast zariadeni dava prisilne intenzity a len malo deti je nimi poskodene), tak sa to pomerne rychlo zregeneruje, deti sa hoja a regeneruju velmi rychlo. Takze prestan sa okolo toho nervacit a dufam, ze do buducna ten technicky problem s vysokymi intenzitami ultrazvuku skoro vyriesia.

zazuna

TEKUTE ZEOLITY-od coho vsetkeho presne odmoruju telo?myslim tym ze co konkretne odmoruju u cloveka,cim moze byt telo zamorene?dakujem

tini

ok RNG, i tak ta veeeeeeelmi prosiiiiiiiim, porad co mozem teraz urobit pre dieta-zatial babo,ked teda uz bolo tolko pod USG od prvopociatku jeho vzniku az dokonca a vraj ucinky sa mozu prejavit aj po x rokoch i ked neviem ake, ale co mozem pre to urobit aby som to pripadne eliminovala -skodlivost toho usg, ak je to ozaj skodlive. da sa to nejak teraz please???

RNG

Moju znacku probiotik netreba drzat v ladnicke, su dostatocne stabilizovane na prezitie v ramci garancnej doby a pravdepodobne aj dlho po nej.

RNG

hylak za moc nestoji ale swiss lactobacili nie je zly, hoci su aj lepsie zmesy.
Zavolaj Lucenecku predajnu, tam je sklad. Prave vcera odisla zasielka, ale nie su tam probiotika, lebo si ich nepytali, takze v Lucenci by mali byt aj ked mozno v Bratislave nemaju.

preco

RNG tak tie probiotika prosiiiiiiiim poslite, potrebujem ich uz dlho a hylak mi nejak nezabera ani swiss lactobadili-nevies preco?
a tie vase treba v chladnicke drzat?

RNG

okiera, to vyzera ako viralne, niektory z herpesov, Zvys si vitralnu imunitu(selen, zinok L cystein, aloe vera,vitamin C, baza, astragalus, echinacea, ...
preco,Doteraz sa probiotika predavali velmi malo, odrazu sa zmnohonasobnil predaj. Kym na to predavacky zareagovali boli stratene 2 tyzdne. Od doby co sa to ja dozviem, to trva minimum 3 tyzdne, kym sa dostanu na Slovensko.(tyzden, kym ich ja dostanem tyzden dopravy na Slovensko-letecky-a najmenej tyzden na colne vybavenie a rozvoz.
Takze musim vediet aspon 5 tyzdnov dopredu, co sa asi vypreda, aby som mohol dopredu poslat. Dufam, ze to raz tak bude fungovat. Probiotika by som nerad predaval stare, aj ked su dobre stabilizovane, je to zivy material, takze ich chcem mat co najcerstvejsie.

RNG

verak, aloe je dobre na viralne, niektore bakterialne na regeneraciu, ale nie je protiplesnove.
Na to su probiotika, kokosovy olej, oreganovy olej a GSE a nizkocukrova dieta.
Adou, neviem na co chces pouzivat striebornu vodu, ale intenzivne pouzitie na zaludocne bakterie je 4x2 lyzice denne.
Vsetky veci sa na prazdny zaludok absorbuju lepsie, nez na plny, takze najucinnejsie je to pred jedlom aspon 15 minut.

okiera

prosim vas o vysvetlenie alebo ak viete objasnit pricinu preco sa mi permanentne uz niekolko mesiacov-mozno rok zapaluju pery? nic mi nejak lokalne na to nezabera, ked tak nachvilu a potom znova, aj kokosovy olej som si zacala davat ...... stipu ma a palia hlavne horna a scervenaju a potom horny okraj popuka. preco, z coho? je to nieco vnutorne?