Otázky na RNG

aanetka

Rng- prepacte , ale som asi nevsimava, ale nevidim to tam nikde uvedené, ale nevadi...ked zavolam, to skor uz asi az zajtra, tak si mam pytat B-15 co by mal byt vo forme Calcium Pangamate, teda cisty B15? takto si to mam vypytat? dakujem za odpoved! A chcem sa este spytat, pocula som nieco o valeriane lekarskej, odporucate pit aj tento caj?

RNG

V prvom rade mi dovol aby som sa zasmial(30 mcg, hahaha, to je cislo z roku 1948, davno zastarale).
Cenu ti na fore nemozem davat, vedla mas reklamu na moje obchody, zavolaj tam a povedia ti. B-15 je tam vo forme Calcium Pangamate, teda cisty B15, nie pivovarske kvasnice pod nazvom pangamate, ktore obsahuju pramalo B-15, pre istotu ani neuvedene na zlozeni.(Hoci ako zdroj prirodnych vitaminov B su dobre na doplnenie stravy, len trochu pridrahe-je to usadenina z tankov na kvasenie piva...))

RNG

Oprava, vidno ze starnem.
Biotin je potrebny pri vytvarani inzulinu, takze ho pouzivaju cukrovkari, aj ja som ho totiz pouzival 5 mg denne, ale sa mi to na hladine cukru nijak neodrazilo. Zrejme je to individualna zalezitost, ako vsetky ostatne

aanetka

Rng-ano mam zaujem on, som pocula no neviem ci je to naozaj pravda, ale ze vraj je napr. dobry aj ked ma clovek problemy s jedlom, resp. ked ma bulimiu, chcela by som ho preto, bolo by to mozne?

RNG

B-7, biotin zatial ako izolovany nemame, je sucastou viacerych vitaminovych zmesi, hlavne na kozu a vlasy.
Ak by bol on zaujem, mozeme doviezt.
Ucinne davkovanie samotneho biotinu(megadavky) je 1 az 5 mg

aanetka

RNG - chcem sa spytat ci vo vasich predajniach, cize napr. v Lucenci, ci je moznost dostat u Vas vitamin B7. Chcela by som si to objednat, no zavolam tam az ked dostanem od vas odpoved. dakujem velmi pekne zatial.

RNG

Tekute zeolity su tak male, ze preniknu do tela a prechadzaju aj cez bunkove stenu. Ich struktura je taka, ze absorbuju-zachytia do seba tazke kovy, niektore pesticidy, rozne aktivne latky(volne radikaly)a vynesu ich z tela von.
Merane napr v moci po zobrati tekutych zeolitov sa hladina vylucobvaneho hlinnika, ortuti olova atd mnohonasobne zvysila, tiea aj latok ako organicke chloraty(PCB) a ine.
Tiez rozne skodlive produkty rakovinnych buniek, enzymi, ktorymi oslabuju obranu druhych zdravych buniek. Preto tomu udelili USA patent, ako protirakovinny prostriedok