Otázky na RNG

RNG

Sam kokosak sa nekazi roky, je to stabilny(nasyteny) olej a nechytaju sa ho bakteria a plesne lebo je antibakterialny a protiplesnovy.
GSE je superprostriedok proti prakticky vsetkym mikrobom(bakterie, kvasne kultury, plesne...).
Casto sa pouziva na konzervaciu kozmetik, plnych kaziacich sa prirodnych zloziek.

RNG

Kremy su 15 percent oleja masximum a ostatok voda a pridavky. Toto je cisty extra panensky kokosovy olej. Pod 25 stupnov celzia je tuhy, nad 27 celzia je tekuty
Ma vybornu chut.
Na plet staci naniest velmi malicko, najlepsie na vlhku a vecer, aby mal moznost posobit celu noc.
Ak chces extra akciu proti zapalenym akniam, zober si do kelimka 2-3 lyzice, daj do nich 10 kvapiek GSE, dobre premiesaj a to pouzivaj na plet na noc.

usiko

RNG, objednala somsi kokosovy olej...dufam ze ste ho poslali na SVK v tejto poslednej zasielke...:-)
Chcela by som sa opytat, ten kokosak je vraj v podobe kremu? A ak sa chcem zbavit akne, tak ako ho pouzivat? vecer po umyti pokozky sa nim natriet alebo sa nim odlicit? Ludia pisu rozne sposoby ale chcela by som vediet ako sa to ma robit/ dakujem

RNG

Bacila, zaobstaraj si oreganovy olej alebo GSE, oboje ti to pomozu odstranit.Pripadne aj ine problemy v tele, o ktorych si si nie ani vedoma. A nezabudni na selen, zinok a probiotika.

RNG

Myom je "hormonalne zavisle smetisko" tela. Tj adresujes balanc hormonov(yam a progesteronovy krem) a cistenie tela(branie enzymov na prazdny zaludok a extra enzymotvorny jod, ci uz jodovu tinkturu na kozu(10-15 kvapiek za tyzden), alebo potraviny obsahujuce jod, ako morske:kelp, spirulina, kombu)