Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

okinava

dakujem, ta potravinova alergia ma len tak napadla, kedze 1/2 ludi v rodine su alergici, a ja mam alergiu na citrusy.

RNG

Mimochodom su tam aj Ultra KLB6, alfa lipoicka kyselina, vytazok zo zeleneho caju(vacsie davky), CLA a silna termogenna zmes Xtreme lean supreme.
Termogenne sa beru rano, na obed ale nie na vecer, podla moznosti, su to stimulanty a nespala by si dobre(kofein, tein,teobromin...)

hruskova

Dakujem, zajtra skocim do "slimaka". na vselico som osobne zvedava, este som tam nebola, tak snad dobre pochodim, majte sa krasne...dobry clovek.

RNG

Na odstranenie tukov pomahaju rozne termogenne doplnky(samozrejme okrem nizsie kalorickej stravy a cvicenia!).
Na uvedenie ulozenych tukov do obehu na spalenie je dobre pouzit niekolkokrat tyzdenne lyzicu lecitinu.
Lecitin sa da uplne rozvarit, napr v zeleninovych polievkach, nezmeni chut ani strukturu. Je velmi dobry aj na cistenie ciev, cim predides beznym civilizacnym nasledkom(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov), naviac je to zivina pre mozog, jedno z tzv. nootropics, ktore zvysuju mentalnu kapacitu.
Odporucam len cisty suchy granulat, nie lecitin tekuty= rozpusteny v olejoch!

hruskova

Pekny den,prajem,tak som to tu pomerne dosledne preluskala cele a ziskala vela cenych rad,za co dakujem.Mam ale viac menej esteticko-zdravotny problem a prosim radu.Mam 55 kg 38 rokov.Som zdrava pokial viem.Trapi ma nesumerna postava,do pol pasa som štihla ale stale naberam na stehnach,myslim ze nieco spravne nefunguje aj ked mam tento deficit dany aj geneticky..Mam viditelnu celulitidu az take hmatatelne hrcky v hornych stehnach..nieco nie je OK. Da sa nejako spriechodnit,precistit aj dolna cast tela??

RNG

1.Predpokladam, ze mesiac by mal stacit na to, aby sim videla vysledok brania yamu a zinku.
2. nemyslim si, ze sa jedna o jednotlivy organ, lebo tuky sa usadzuju vsade v tele, aj znicene sa zabuduju do znacnej miery, aj do podkozneho tukoveho vaziva, odkial sa ich telo snazi vyhodit cez kozu von. Ale cistenie pecene moze pomoct.
3.Alerid(cipladoc, zyrtec, cetirizin) ma silne antialergenicke vlastnosti, nemam ani sajnu co ine v tele robi a zatial je velmi malo sprav okolo neho-je to novsia synteticka droga.
Vsetky lieky su dnes navrhnute na potlacanie symptomov, takze neadresuju priciny. Ak mas potravinovu "alergiu"(ked mozes nazvat snazenie sa tela ocistit od znicenych tukov alergia, nuz ak ti to pracuje, fajn.
Ale odporucal by som ti aj tak nejest znicene tuky a po case sa ti telo od nich ocisti.Bez tukov, ktore stvrdnu a zapchaju mazove kanaliky sa acne vytvorit nemoze, nanajvys mozes mat mastnu plet, ked telo zacne vyhadzovat prebytocne tuky, ktore netvrdnu.
4.Ja jem za 2 hrste mandli kazdy den, neprazene,nebielene. Prave v tej supke je vela zinku a ine latky pre telo potrebne.

okinava

dobry den RNG, mam 4 otazky:

1. druhy tyzden(presne 11.den) beriem yam(810mg denne) a zinok 50mg-1 tbl. na den. za aku dobu mozem zhodnotit ci pomaha alebo nie? aspon orientacne

2.co si myslite o tom, ze niektori ludia tvrdia, ze lokacia akne na tvari signalizuje znecistenie urciteho organu/nov? konkretne akne na cele.

3.vyhodila sa mi alergia na citrusy, brala som 10 dni Alerid, a vtedy mi zmizla nielen aler. reakcia, ale aj vsetko akne. ako je to mozne? nemoze byt moje akne reakciou na nejaku beznu potravinu? upozornujem ze nejem vyprazane, udene, sladkosti, ani mlieko.

4. jedavam mandle kvoli zinku, mozem ich jest so supkou? kolko denne?

dakujem

RNG

Cibulka, pouzivaj kolko chces.
Je to potravinovy doplnok, obsahuje to rozne uzitocne mineraly, vcitane stopovych, cenne sacharidy na obranu proti roznym infekciam a regeneraciu tela...
LNR odporucaju vypit az 6 litrov na ocistnu kuru, pokial nemas nejaky specificky problem ako MS(SM), lupus,scleroderma alebo ALS a podobne, nemyslim, ze to potrebujes natolko.
Osobne odporucam na ocistu radsej enzymi, tie su ucinnejsie nez aloe.
A jod, ktory je enzymotvorny v tele.
A samozrejme plno vody, ta je zakladom cistenia a je prakticky zadarmo.

cibulka

Dobrý večer mám otázku užívam druhe balenie aloe vera gel z vášho internetového obchodu. Kolko baleni môžem ešte užit na očistu tela. Dakujem za odpoved.

RNG

Oreganovy olej je zo semien oregana(divoky pamajoran),
GSE(originalny, vyrobok firmy Nutri Biotic) obsahuje 33% aktivovaneho vytazku z grapefruitovych semien, patentovaneho po menom citricidal.
Ostatok je jedly rastlinny glycerin.
Kedze patentova ochrana je len na 16 rokov, dnes viacero spolocnosti vyraba vyrobky s roznymi vytazkami z grapefruitovych semien, dokonca aj pod menom GSE, ale ich obsah nie je povodny ani ucinok nie je rovnaky(napr vysoky skodlivy obsah naranginu z korky grapefruitu a pod).

Preto odporucam povodnu formulu firmy Nutri Biotic s originalnym citricidalom.