Otázky na RNG

RNG

Enija, proteolyticke(tj rozkladajuce bielkoviny) su zlozky pankreatinu(trypsyn a chymotrypsin), papajove enzymi, bromelain(z ananasu), serrapeptaza a nattokinaza, ktore sa pouzivaju hlavne na rozpustanie krvnych zrazenin(=tiez bielkovina)a ine vytazky napr z cvikle, kvasnych bakterii aspergilus oryzae a aspergillus niger a pod.

tittel

RNG, bude v bratislavskej predajni opat Ester C 1000, alebo aspon 500? Podľa slov predavacky to vyzera, ze v najblizsej dobe ani nie...

liviana

RNG ten L-cystein je teda nieco ako lysin /lyzin/? teda antiviralna aminokyselina? je to to iste-teda ucinok,alebo nieco ine?

RNG

na lamavost nechtov by som odporucil zmes na kozu nechty a vlasy(Skin, hair &nails).
1/2 davka pre sest rocneho.
Pripadne aj obcas praslickovy caj, ktory obsahuje organicky kremik. Aj zihlavovy(listy) ho trochu obsahuje.
Oboje sa daju ochutit ovocnymi stavami pre deti

RNG

selen 400 mikrogramov denne. Beta glukan je na zvysovanie poctu a cinnosti bielych krviniek, nie priamo na virusy.
A klinicky ucinna davka betaglukanov je 3x400 MILIGRAMOV.
Tabletky, ktore v SPD maju su 200 MILIGRAMOVE
Data na betaglukany su z roznych zdrojov lekarskych, nie vyrobcov.
Je viacero vyskumov dokazujucich neucinnost nizkych daviek(pod 50 mg denne) a mnozstvo vyskumov dokazujucich udrzobnu davku 2x200 miligramov a intenzivnu 3x400 mg , ba i viac.
Zdroje udajov:Svedsko, Japonsko a najma USA v poslednom case.
...

V pripade aktivnej virusovej nakazy by som ale pouzil najsilnejsie prostriedky na trhu(aspon nejaky cas, kym to nepotlacis), Chaparral(larrea tridentata)2x1 gram alebo
Befungin, 7-10 gramov denne.

dvojbotka

RNG prosim ta aku dennu davku selenu by som mala brat ked mam kondylomata a chcela by som si zvysit imunitu,kupila som si aj 24 mg beta glucan s vytazkom hlivy ustricovej..v SPD predavas ak som to spravne pochopila 200 microgramove tablety no dost som pocitala na nete ze je to az moc vysoka davka tak teraz neviem...