Otázky na RNG

RNG

nicola , dovodov na zvysenie teploty je uzasne velaPatogeny ako bakterie, virusy, kvasne infekcie, hormonalne nerovnovahy, stress atd., samozrejme medzi ne patri aj reakcia na rozne chemikalie, tj aj hak.

RNG

Majo, je tam aj kokosovy olej ak kaprilova kyselina aj Betain HCl.
Treba dopredu zavolat, lebo sklad je v Lucenci(v Luceneckom obchode) a niekedy z niecoho vybehnu.
Inac kokosovy olej je zlozeny z hlavne kyseliny laurickej45%, kyseliny kaprilovej 8%, kyseliny myristickej17% a palmitickej8%.
Zlozky myristicka, lauricka a kaprilova su protiplesnove, stredne dlhe triglyceridy.
Kokosova mucka obsahuje velmi malo tychto olejov, pouziva sa spolu s tymito olejami ale na vymetenie candidy albicans v bezcukrovej a bezskrobovej radikalnej diete(4-7 dni) na vyhubenie candidy.

nikola39

RNG,prosim o radu. Uz 2 mesiace mavam zvysenu teplotu do 37,2. Krvne testy mam v poriadku, akurat leukocyty mam zvysene 11,3. Ta teplota nemoze byt od hak? Dakujem za odpoved!!

majo2906

Proti plesniam by mohla byť vhodná aj kyselina caprilová s kokosu? Alebo aj samotná kokosová múčka by nemusela byť zlá?

majo2906

O betaine som už dlhšie rozmýšľal,že si ho zoženiem ale u nás ho nemajú...mohol by ste objednať zopár kusov a poslať o BA predajne?

RNG

Proti pliesnam, by som poradil konzumaciu kokosoveho oleja v prvom rade, niekolko lyziciek denne. A na cistenie criev od lepky silne enzymy, napr zmes Multi -enzyme, pripadne aj Betain HCl, lebo travenie-rozbijanie lepky sa zacina uz v zaludku kyselinami.

RNG

Ester C 1000 mg asi nedostanem, moj zasobovatel ho dal len do maloobchodnych znaciek, a ja kupujem velkoobchodne.
Mam ale cistu kyselinu askorbovu- najlacnejsie na obsah a tiez do buducnosti calcium askorbat a buffered C, za polovicu esteru C.

majo2906

Zdravím RNG, bol som vo vašej predajni v BA a predavačka mi povedala aby som sa obrátil na Vás, kvôli doplnkom ktoré by sa mi veľmi zišli...konkrétne choline+inositol a taurin...a ešte niečo vhodné na celiakiu, potom by som sa chcel spýtať či mannitol môže byť nevhodný pri protiplesňovej diete...vopred ďakujem za odpoveď