Otázky na RNG

renata79

Nevedeli by ste mi poradit co by som mala brat na posilnenie imunity?Teraz berem Flavin7 ako vyzivovy doplnok.Ale okrem toho co by ste navrhovali. Este jedna otazka, kolko je normalna hodnota leukocytov v krvy od-do.Do akej hodnoty je to este normalne. Dakujem!!

RNG

Majo, neschvalene na dovoz od Slovenskych organov nemozem publikovat, aj ked sa tie iste uz predavaju v Anglicku, Holandsku a Nemecku. Preto odporucam pytat sa predavaciek, tie vedia zohnat aj rozne ine, nez su na zozname.Ci uz vzorky(na schvalenie som musel poslat niekolko krabic) alebo pri zaujme sa to da zariadit priamou importaciou-osobne.

RNG

Mozem, koloidna strieborna voda by nemala nikdy dojst do styku s kovom, lebo sa iony striebra rychlo vylucia z nej. Pouzivaj plastikovu lyzicu alebo maly poharik-stamperlik.

RNG

Firma Good N Natural je len velkoobchodna znacka megafirmy NBTY, ktora ma oktem tejto znacky vyse 15 roznych inych maloobchodnych, dokopy vyse 22000 tovarov, z ktorych vyberam len tie, o ktorych so viackrat cital z doveryhodnych medickych publikacii(alternativnych, samozrejme), ze su na nieco uzitocne, a len tie sa snazim doviezt, kde v rozumnej cene sa nachadzaju dostatocne davky ucinnych zloziek na klinicku ucinnost
Schvalovaci proces na Slovensku nie je ani lacny, ani jednoduchy, takze sme daleko od schvalenia vsetkeho z Good and Natural vyberu, hoci mnohe rovnake produkty NBTY su uz v Europe pod maloobchodnymi znackami GNC, Holland and Barrett, Le Naturiste, Natures Bounty a podobne.
Zatial na tie, ktore nie su na nete treba volat predajne alebo priamo konatelku.
Mame tam aj niektore vyrobky mimo, produktov NBTY,rozne andske byliny, beta glukany, GSE,Samento, tekute zeolyty a nasu vlastnu koloidnu striebornu vodu, napriklad

usiko

rng, tiez by som poprosila, keby ste mi na mail zaslali zoznam vsetkych doplnkov, ktore mate....ak nie vy, tak keby som sa k nemu nekao mohla dostat...poradite mi? dakujem...

majo2906

icq je istý chatovací program cez ktorý by sa dalo lepšie a hlavne rýchlejšie s vami poradiť ohľadom zdravotného štýlu a doplnkou

tinusska

RNG - prosim vas, co odporucate pri vypadavani vlasov u muzov, i ked je plesatost dana geneticky v jeho rodine u muzov. aspon nieco na spomalenie... Dakujem