Otázky na RNG

majo2906

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na váš doplnok Zinc for acne...tento doplnok obsahuje aj b-6 čo znamená, že zinok spolu s b-6 znižuje hladinu histamínu a ešte sú tam aj ACE vitamíny takže môže byť tento doplnok vhodný aj pri alergi?

luse

Takze mozem mu kvapkat do oci trebars 3x za den? Probiotika mu davam pravidelne uz rok a 2tyzdne uz aj tie vase kazdy den alebo obden celu kapsulku(prehltne vpohode).Nie je to pre 3rocneho vela? Ja dospelacka si davam 1kazdy vecer.Dakujem

luse

Dobry den RNG, mohli by ste mi prosim poradit ako a ci vobec mozem striekat synovi (3roky) do ociek koloidne striebro. Pred mesiacom bral spersadex(antibiot.kvapky), mal zapalene ocko(vyrazne zilky v kutiku oka so zltym povlakom) Na cas mu to po tych kvapkach ustupilo a teraz to ma znova.Je lepsie kvapkat?alebo striekat?a kolko krat denne.Dakujem.

RNG

Cokolada samotna sa sklada z kakaoveho prasky(kakaova masa) kakaoveho masla(alebo casto s pridavkom inych, hlavne skodlivych hydrogenizovanych rastlinnych olejov, pozor na ne), emulzifikatora(lecitin), cukru a niekedy mliecneho prasku
Jedine cukor tam odobera vapnik z tela, tj cokolada s nizkym obsahom cukru je najmenej skodliva na kosti.
Ak najdes taku, co ma 90% kakao, v 100 gramoch budes mat len 10 gramov cukru. Ja, ako cukrovkar jem len taku.
....
Horkost cokolady zavisi nielen od obsahu kakaa, ale aj tmavosti(prazenie)kakaovych bobov.
Ja sa snazim vybrat menej prazene druhy, menej horke.
Menej prazene maju viacej biologickych hodnot zachovanych.
Je to podobne, ako s ciernym a zelenym cajom, napriklad.

RNG

Luse, akokolvekm to dostat do ocka je fajn. Ja osobne pouzivam spray, nosim ho stale vo vacku, aby som si nemusel liezt do oci spinavymi paprcami, ked ma trochu ominaju, co sa mi(a zrejme mnoho ludom) stava niekolkokrat za den.
...
Zlty povlak moze byt aj pliesen, pre istotu by som daval par tyzdnov diatatu aj probiotika do jedla na celkove zvysenie imunity, kapsulky sa daju rozrezat a zamiesat do jedla.

[zruseny12]

ja by som chcela poprosit RNG,velmi mi chuti cokolada/varova horka/ale niekde som citala,ze cokolada a kakao odobera VAPNIK z krvneho riecista,a ja mam malo vapnika...robim dobre ked zjem denne 100g cokolady,beriem doplnky na kosti...uz som tu vela krat pisala,alebo mam cokoladu vynechat,inak sladke nejem ,lebo nemozem,radsej ovocie,ked mam chut na sladke a pendrek poslednej dobe...dakujem za radu....prajem pekny den.

luse

Dobry den RNG, mohli by ste mi prosim poradit ako a ci vobec mozem striekat synovi (3roky) do ociek koloidne striebro. Pred mesiacom bral spersadex(antibiot.kvapky), mal zapalene ocko(vyrazne zilky v kutiku oka so zltym povlakom) Na cas mu to po tych kvapkach ustupilo a teraz to ma znova.Je lepsie kvapkat?alebo striekat?a kolko krat denne.Dakujem.

RNG

Nie.
Je extra panensky, tj z este nie celkom zrelych(zelenych) kokosovych orechov pre ktore sa treba splhat na palmy a ktorych dren nie je este celkom tuha.
Tato sa vyskrabe, necha 2-3 dni fermentovat(kvasit ) a olej co vyplava na povrch sa zbiera=to je extra panensky.Velmi vonavy, chutny .
Nie je vhodny na vyprazanie, lebo ma bod dymenia nizsie, nez kokosove oleje cistene parou.
To su povacsine vytlacane z kopry(susene jadra dospelych kokosovych orechov, co padnu sami na zem), moze to byt za studena a vtedu este stale je kvalita panenska,
za tepla, ked este stale mozu tvrdit ze je to organicky kokosovy olej,
alebo extrahovane organickymi rozpustidlami a rafinovane,podobne ako napr slnecnicovy,kukuricny, sojovy repkovy ci arasidovy olej bezne pouzivane na varenie, pecenie a v potravinarskom priemysle.

RNG

Je tam aj trypsin aj chymotrypsi, to su sucasti pankreatinu. Ale pankreatin sa dost nici zaludocnymi kyselinami, preto som sa rozhodol pre tuto hlavne rastlinnu zmes. Kto by mal zaujem o silnu pankreatinovu zmes, mozem doviezt Pankreatin z ekvivalentom 1400 mg pankreatinu na kapsulu. Ale osobne si myslim, ze tie novsie rastlinne a bakterialne enzymaticke vytazky su "hudba buducnosti"