Otázky na RNG

RNG

Ak je to zo stresu, pomoze destresovanie branim mineralov(zmes na kosti)hlavne na noc, vitaminov(stress-B)pripadne St johns Wort, a 5-HTP na dobry hlboky regenerujuci spanok miesto drog a chemikalii.

RNG

Majuskaa, migrenove bolesti hlavy su obvykle zo zapalov sposobenych zamorenim tela. Takze odmorenie pitim viacej vody, branim cistiacich enzymov na prazdny zaludok moze problem vyriesit.
Ak je to z viralnych zapalov pomoze zvysit viralnu imunitu, to som uz plno krat pisal v temach herpes, hpv, mononukleoza atd.
Ak chces vediet rychlo ci to nie je z toho, skus brat silny antiviralny chaparal(larrea tridentata)
Poskodene nervy sa vyhoja polotovarom na nervovu izolaciu-myelinu branim rybacich olejov alebo koncentratov s vysokym obsahom DHA(3x3 gramy=polievkova lyzica, ako za detstva... Dobre su lososovy, olej z krillu alebo 2 krat tak silny koncentrat Max EPA.
....
Na rychle protizapalove odporucam Quercitin, vitamin C, bromelain a dumbier napriklad.

RNG

majo, nehaldaj len u firmy NBTY, je aj plno inych reputabilnych firiem produkujucich rozne vyrobky, ktore NBTY nema. Ja som si vybral NBTY len pre to, ze ma tak siroky sortiment vyrobkov. Ale mam oci otvorene pre akekolvek ine dobre.
Mam aj v predajniach nejake ine, napr andske caje a extrakty, ktore NBTY nema a ine.
Aj tie mozes dostat aj v inych zdrojoch na Slovensku, ja sa sustredim ale na reputabilne vacsie firmy s dostatkom odbornikov, aby mohli zarucit spickovu kvalitu.A USA kontrola kvality je casto superiorna. Okret toho tu mame prisneho "velkeho strazneho psa", FDA, ktory je extra prisny na ochranu ludi pred akymikolvek skodlivymi potravinami a doplnkami, staci mu casto len podozrenie, aby ich stiahol z trhu. Takze sa citim s nimi akosik bezpecnejsie...

majuskaa

RNG: prosim ta o radu, rano ked vstanem ma stale boli hlava - kazdy den, potom sa to stupnuje, vecer niekedy neviem co robit
boli to hlavne pri spankoch
a niekedy aj vzadu,
aj chrbticu mam krivu a dost casto je mi aj zle od zaludka, zjem nieco a hned mi je zle na zaludok, tak mi nan tlaci ako keby mi trebalo vracat, ale nejde to predtym som aj niekedy vracala ked ma bolela hlava, teraz uz nie, ale su to velke bolesti, prosim co mi odporucas, prosim o vyjadrenie a o radu ak mi vies pomoct.
Vela ludi vravi ze je to migrena alebo nieco take, ze nejaky blok ci co. Dokonca ani spanok nemam dobry. Bola som aj u lekara a nie u jedneho, ale ze vraj je to od chrbtice. Brala som aj rozne lieky: hypnogen, coaxil,ixel,xanax, aulin taky granulat do vody. Teda najprv mi lekarka dala aulin 1x denne a myolastan a este popritom coaxil 3x denne a oxazepan, potom este milgamma a hypnogen. Ale kedze mi lieky nerobili dobre, tak som ich vysadila, prestala uzivat, asi niekedy v lete, brala som to asi priblizne mozno pol roka, potom som prestala, teraz uz neuzivam nic,iba obcas cholagol na travenie, prosim uz si neviem dat rady, co mam robit, aby mi bolo lepsie. Chodim samozrejme aj ku psychologicke , raz za mesiac, ale neviem ci to pomaha, snad ano. Prosim o radu, co odporucas?

majo2906

Ja sa stravujem jak pračlovek...zelenina, ovocie, orechy semena a mäso, mám aj dostatočný pohyb a stále to nie je ono...len chcem niečo nájsť, čo by bolo prijateľné a dať vám vedieť či by sa to dalo zohnať, ked nie tak nie, budem musieť nájsť niečo iné...samozrejme len od firmy NBTY

RNG

Enzymi sa beru spolu s jedlom na stravenie toho jedla alebo na prazdny zaludok na absorbciu do krvi a cistenie tela.
Betain HCl sa berie vzdy len s jedlom!
Mineraly so Spirulinou je najlepsie brat hodinu-2 po jedle tesne pred spankom, pomahaju hlbokemu spanku a do kosti sa zabuduju len ked su kosti bez zataze(tj v noci ked spis)
Vsetky vyrobky, ktore som vybral do mojich obchodov su velmi dobre(teda podla mojej osobnej mienky a informacii mojich lekarskych zdrojov, lebo aj sam ich beriem). NBTY, moj dodavatel velkovyrobca ma vyse 22 000 vyrobkov a ja som sa snazil vybrat len tie najucinnejsie a cenove dostupne

959

Ešte mám jednu prosbu na teba RNG a to za tie enzýmy. Mám si ich kupiť a uživať ako často? po každom jedle, alebo stačí 1x do dňa? a napiš mi, prosím, konkrétny nazov , alebo výrobok, aby som si to vedela pýtať a mala istotu, že je dobrý. A ešte mi povedz, či by mi urobili dobre aj tie MINERALY, čo máš v tvojom obchode a rozmyšľam aj nad Spirulinov. Ak by som si to objednala, možem to užívať sučasne? A ešte za ten JAČMEŇ-možem si dat teda zajtra zo 2mg trebars po raňajkach?

RNG

Usiko, zmes Stress-B plus C nie je navrhnuta na kazdodenne branie,je to len na dni, ked mas prilisny stress a extremne vysoku spotrebu vitaminov B a inych latok.
Ak by si ho chcela nejaky cas brat kazdodenne, ber na acne len zink gluconate, nie zinc for acne

Najčítanejšie články