Otázky na RNG

959

Rng, prosím odpíš, teda mám si zadovážiť enzymy-može byť aj papaya a tu mam brať na lačno a Betain Hcl spolu s jedlom? bolo by to OK? A ako dlho sa to má uživať? a myslíš, že potom by sa mi aj lepšie vsrebavali tie draslíkové tablety s postup. uvolňovaní?

RNG

Lizanka, pravy povodny GSE(33% citricidal) dostanes v mojich obchodoch. V lekarnach mozu mat podobne Europske vyrobky, nemecky GSE s ovela vyssim obsahom skodliveho naranginu a cesky vyrobok Citrovital s neznamym obsahom aktivnej latky citricidalu.

RNG

Len pre informaciu ninocka:(teda aj pre inych pochybovacov este raz)
Vyzivove doplnky ako studijny odbor este nikde na svete neexistuju, tj ziadny diplom ani certifikat na to nie je, oficialne uznany medickou komunitou.
Su rozne skolenia roznych lekarov z alternativ vyzivy, kde mozes dostat nejaky kus papiera, kde sa sam prislusny prednasajuci lekar vlastne poveril na udavatela certifikatov.
....
Ja studujem tieto zalezitosti uz pomaly 15 rokov z periodik (dnes odoberam 8) roznych znamych svetovych kapacit na alternativnu medicinu. Podla informacii je v USA zo 700 000 lekarov len 15 000, ktori su ochotni poradit alebo predpisat alternativu miesto farmaceutika.
Na celom svete z lekarov zapadneho smeru mediciny odhaduju tych lekarov asi 64 000.
Na Slovensku je to dost zaostale, preto sa snazim priniest novsie poznatky z mojich zdrojov.
Bukovsky ma tiez poznatky z tohoto odboru len sukromne nastudovane, bez certifikatu na to(samozrejme, kedze skoly na to neexistuju a pochybujem ze sa zucasnil kurzu, ktory pre lekarov viaceri znami alternativni obcas poriadaju-menujem napr dr Juliana Whittakera(Wellnes Institute) alebo Institut Linusa Paulinga).
Co sa tyka samotnych doplnkov vacsina vyrobkov v mojich obchodoch su z firmy NBTY, megavyrobcu v USA, ktory ma vyse 15 maloobchodnych znaciek, z ktorych sa niekolko predava aj v Europe, takze nemam nejaky neznamy vlastny tovar, ale produkty uz v Europe zname.A schvalene v inych krajinach EU.
Samotna firma NBTY ma stovky odbornikov, jej objem a kvalita vyroby je neporovnatelna s europskymi firmami, toboz z nejakou malickou slovenskou alebo ceskou. Len jej hruby obrat vo velkoobchodnych cenach je vyse 2 miliardy dolarov, co je v maloobchodnych niekolkonasobok. Mozete si ju najst na www.,google.com aj jej vyse 15 filialok, ako napr v Anglicku vyse 500 obchodov Holland and Barrett, tiez siet GSE, Le Naturiste a Nature's Bounty.
Co sa tyka predavania doplnkov na Slovensku, nikto nemoze predavat take ktore nepresli cez kontroly aj Slovenskych odbornikov a lekarov.
Na to by som sa ale nespoliehal, lebo kontroly v USA su podstatne prisnejsie a hlavne na tie vyrobky, ktore si svojou systematickou kvalitou vysluzili dost tazko ziskantelny certifikat GMP.
Co sa tyka cien, tie zavisia od obsahov ucinnych latok.
Fer porovnavanie je len na produkty s rovnakymi obsahmi, nezaleziac od reklamy a roznych tvrdeni vyrobcov.
V tom zmysle ceny v mojich obchodoch su podstatne nizsie(aspon sa o to snazim) nez v inych v Europe.
To si kazdy moze zistit sam.
Je to hlavner pre to, ze kupujem priamo za velkoobchodne ceny a predavam za nizke aj napriek celkovej obchodnej strate, teda nie operacia donasajuca zisk, ale snaha pomoct krajanom.
Zialbohu, zistil som, ze ludia na Slovensku maju tym rannym tvrdym kapitalizmom natolko otravene mysle, ze nemozu pochopit, ze sa niekto najde, kto im chce nezistne pomoct...

959

Dobry deň RNG.Tak dnes som užila iba polovičnú dávku toho zeleneho jačmeňa a citim sa OK. Nemám už tu ťažobu na žaludku a závraty ako včera.Dufam, že to nezarieknem. Ale za tie enzýmy to aj tak celkom nechápem. Hovoríš, ze moj problém s trávením a závratami spočíva v nedostatku enzýmov. Teda, mám si ich kupiť a mohla by som ich užívať pravidelne rano na lačno a dokedy? Dlhšiu dobu, alebo mesiac?...
A myslíš, že ak sa mi to upraví, tak potom aj ten príjem draslíkových tabliet s postup. uvolńovaním, čo beriem sa lepšie bude vstrebávať?

ninocka

ludia, prosim vas, ked potrebujete naozaj pravdive informacie o vyzivovych doplnkoch a vitaminoch, obratte sa na nasho odbornika mudr. bukovskeho. je to lekar, nie ako rng., ktory tu vlastne reklamuje svoje produkty. on si tusim o sebe mysli, ze je najmudrejsi a povolany radit kazdemu, vsimla som si, ze tu pise aj o vselijakych metodach liecby. myslim, ze je lepsie ist na sekciu pre odbornikov lekarov, laik moze mat svoj nazor, to mu nikto neberie, ale mal by sa venovat odboru, ktory vystudoval. ak chce radit inym, musi mat na to najskor nejake vzdelanie alebo certifikat. inak nema pravo. mozno chce len predat viac svojich vyrobkov. u nas take lacne vyzivove doplnky vyraba firma vitamins, niektore stoja este menej ako tie od rng. radsej si kupte to, co je oficialne zname. zahranicne su naozaj niektore predrazene, ale tie od vitamins su v pohode. a je to velmi siroky sortiment. oni maju aj odbornikov lekarov ktory na to dohliadaju. je tam zaruka, ze nekupite macku vo vreci.

ludmila

Prosim vas v poondelok mam ist na endokrinologiu a maju mi vysetrovat hormonalne zlazy ohladom nepravidelneho menstruacneho cyklu a v sobotu som dostala menstruaciu??Nevadi to???

Najčítanejšie články