Otázky na RNG

959

To si ma prekvapil, nakoľko ja som si doteraz myslela, že tie s postup. uvolňovaním sú lepšie, nakoľko sa uvol. v tele postupne. A potom ich má význam vobec brať? Ktovie ake učinky to má na telo.

959

Tak si myslíš, RNG, že tú grepovu šťavu nemám brať? a aku mi poradíš ?Radšej brať mrkvovu s cvilou? A možem vobec pri mojich tráv. problémoch a nafukovaní jesť tie šalaty zo zeleniny - teda surové a piť šťavy? A pozri sa , prosím ešte do tej mojej témy na ZELENY JAČMEŇ-je to kus nižšiepod témov -OTAZKY NA RNG- a odpíš mi na moje otázky, čo som sa ta tam pytala ohľadne uživania jačmeňa, či je to vzhľadom na moj zdravot. stav vhodne s tým pokračovať.

RNG

To postupne uvolnovanie ma tam znepokojuje, tabletky sa obvykle rozpadaju vzhlkadom na kyselinovu a enzymaticku hladinu v tele. Ak ju mas prinizku, nemusia sa vobec rozpustit. Ja sa osobne vyhybam tym postupne sa rozpustajucim(retard).

959

Ten článok som čitala dávnejšie a bola som prekvapená. Nevie, čo si mám o tom myslieť. Inak tie tablety čo beriem denne maju až sa teraz nemylim 1000mgK v jednej, takže je to konska dávka a sú s postupným uvolnovaním.Tak čo mám potom robit, aby sa mi ta hodnota dostala do normálu. Bojím sa, že ke´d je tá hladina pod hranicou, či mi to nemože urobiť šarapatu v tele. predsa to už mám veľa rokov, hoci lekárka ma vždy posmelí, že nech sa nebojím, že na to sa neumiera.

evcca

teraz ho mam uz normalny, upravil sa mi pocas liecby bulimie, lieky som nebrala, u mna to suviselo s bulimiou a travenim, takze som musela vyriesit to. a casto jem banany.

RNG

Pozri na temu vo fore na draslik
www.zdravie.sk.
Braslik sa v tele nedrzi, ako sodik, preto ho stale treb dodavat. A potrebne davky su os 2 do 5 gramov, podla roznych nazorov.
Skor si myslim ze je to tych 5 gramov a naviav. V teme je spominany clanok, dobre si ho prestuduj, mozno ti objasni, co je problem aj v tvojom pripade(menovite vycerpana poda a nizke hladiny draslika v zeleninach aj inych zdrojoch, podvody okolo "liecivych" 100 mg doplnkoch ked draslik potrebujeme na deka a skodlivy vplyv NACl, nasej dnesnej soli, ktora ochudobnuje telo o draslik.