Otázky na RNG

959

Takže až som to pochopila, možno mi bude stačiť tem MULTI Enzym. A napíš mi, ako ho užívať. možem každy deň 1 tabletku a ako dlho sa to može brať?

RNG

mikija, ja nie som lekar, ja len viem ako akne vznikaju, ako sa daju obmedzit a ake doplnky brane ustne a zmesy na kozu pri tom mozu pomoct.
Hlavne, ze acne je sposobene tym, ze sa zapcha mazovy kanalik jedenim nespravnych tvrdnucich tukov.

RNG

952,
Betain HCl je na zaludocne travenie(proti zaludocnemu naduvaniu a pale), je to kysly vytazok z repy.
...
Na crevne travenie a enzymaticke cistenie je napr velmi silna zmes Multi Enzyme.
...
Ked chces jedlo stravit lepsie, musis brat enzymy z jedlom.
...
Ked si chces vycistit telo od roznych zamoreni, musis brat enzymy na prazdny zaludok

RNG

ivva, zralociu chrupavku ani lykopen zatial nemam v predajniach
Ale zopar zmesi na klby a
zmesy na prostatu tam su.
Zraloci olej je zialbohu velmi zamoreny ortutou, okrem velmi drahych novozealandskych zdrojov(hlbokovodne zraloky) takze na prirodny squalene(olejovita latka, vyborna na kozu a vhodna aj na vnutorne ucely) radsej by som uprednostnil vyrobeny z olivoveho oleja.

959

OK, ale ja by som si kupila napr MULTIENZYME a ten by som brala rano na lačno a BETAIN-HCL spolu s jedlom. Može to tak byť, alebo mi stačí brať len jeden z nich, lebo ja sa do toho nerozumiem a napr. nevie, čo je to BETAIN-HCL. A máš oba v Lučenci, lebo ja som odtiaľ.

RNG

959, papajove enzymi , ktore su tam v predajniach su len velmi slaba zazivacia zmes
Pre skutocne traviace problemy alebo enzymaticke cistenie by so bral radsej Multi Enzyme alebo Pancreatine, informuj sa o nich u predavaciek
Pripadne silnu vytazok z ananasu, bromelain, 2x600 GDU denne.
Ako som povedal, cistenie tela je enzym brany na prazdny zaludok, hodinu pred jedlom,
na zlepsenie travenia enzym brany spolu s jedlom.

ivva

RNG, dostať u teba aj nejaké výrobky obsahujúce lykopén, alebo olej zo žraločej pečene? Prípadne pod akým názvom. Ďakujem.

Najčítanejšie články