Otázky na RNG

959

RNG vďaka za odpoveď, je mi to už trápne sa stále pytať na to isté, ale keď mám POCIT ŤAŽOBY NA ŽALUDU a POMALE TRAVENIE, tak ČO TEDA BRAŤ?????
Poraď konkrétne AKY ENZYM? MULTY-ENZYME, alebo BETAIN-HCL a ak oba, tak možem ich brať v jeden deň oba ????
A ešte som sa Ťa pýtala na tvoj názor, aký máš na branie doplnkov. najdi si to v tejto časti o pár príspevkou nižšie!!!!!

RNG

Wobenzyme je enzymaticky pripravok, potravinovy doplnok, nie liek
starsi a dobre znamy, osveceny ale uz davno prekonany v ucinky novsimi, silnejsimi a lacnejsimi

karol nm

ja by som sa chcel spitat na liek wobenzym
ci pomaha alebo je to len dalsi reklamny o..b?? a tiez co moze sposobovat take neprijemne pocity svrbeia a tahania v hrtane a nizsie ?

RNG

959, Multi enzyme je na crevne travenie(crevne enzymi) to ti na tazobu zaludka nepomoze.Na zaludok je Betain HCl, Pepsin HCl a ine kysle prostriedky.

Telo vylucuje enzymi cely cas na travenie a cistenie.
Ked ich mas malo a problemy z toho, musis si ich cely cas doplnovat.
Tak ako jedlo alebo vodu musis pit cely cas, lebo sa v tele spotrebuju .
Nemusis ich brat ako pilulky(izolaty) ale na to by si musela kompletne zmenit jedalny listok na surove jedla, lebo enzymi sa zahriatim nad 55 stupnov celzia znicia.
A to by bolo aj nebezpecne, lebo my sa branime proti chorobam varenim a pecenim jediel, sterilizovanim, pasterizovanim, konzervovanim-to su vsetky procesy ktore znicia enzymi v jedlach.

959

ahoj majo, dobre že si tu, nakoľko som sa ta pýtala, kde si zohnal Betain-Hcl a za koľko, poprípade, či si kupil tie enzymy

959

Ale neodpísal si mi, že AKO DLHO MOZEM BRAŤ ENZYMY:mesiac, rok, alebo ako? Nič sa mi nestane, keď to budem užívať aj stale?A na tu ťažobu žaludka a pomalé trávenie teda stačí , keď si kupim MULTIENZYME?

959

A ešte mám na teba otazku, aky máš názor na užívanie doplnkov počas roka. Napr. aj keď nepociťujem nejaké problémy, ale chcela by som chorobám predchádzať, možem sa dopvovať vitaminami a minerálmi hoci neviem, v akom pomere ich mám v tele zastúpené / lebo pri odbere krvi mi prítomnosť vitam. nezistia/.Napr. že by som si len tak v ramci prevencie kupila nejaké produkty čo obsahuju vitamíny a mineraly a jedla by som ich pravidelne? Či sa to nesmie? Veď vieš, aj v zime odporučaju brať vitam. C, selen, zinok...Alebo je to nebezpečne a brať to iba v prípade, ak mi niečo je, necítim sa dobre?

usiko

ninocka
preco si tak vysadena na RNG? ublizil ti nejako? lebo nam sa snazi pomoct...a keby si si pozrela ceny vyrobkov, ktore dovaza na SVK, pochopila by si, ze sa na nich len ztazka da nejako extra zarobit.....takze reci o tom, ako propaguje svoje veci su bezpredmetne....okrem toho, ma tu platenu reklamu, takze je to v sulade s pravidlami....ono, vies, keby si sa na jeho vyrobky pozrela blizsie a porovnala zlozenie s tym, co je tu v lekarnach, pochopila by si, o com to je.....niekedy sa mu samemu cudujem, ze tu s nami travi tolko casu....ked ma aj taketo reakcie na pracu.....

RNG

Multienzym na stravenie jedla beries zakazdym s vacsim jedlom, jednu az 2 kapsule(tabletky) podla velkosti jedla. Cim viac jedla, tym viac enzymov treba na to.
Ucinky enzymov su pomerne kratke, telo ich neskladuje dlho.

Najčítanejšie články