Otázky na RNG

959

RNG a teraz mi vysvetli, či aj pomalé trávenie sa dáva do suvisu so žaludkom, alebo su vtedy na vine zle fungujúce črevá.

RNG

Na zapalu posvy si treba zvysit imunitu proti hkavne kvasnym infekciam(selen zinok probiotika, pripadne GSE, kokosovy olej, menej cukru a produktov z jemnej muky)
Ak sa to opakuje casto, treba preliecit aj partnera, ktory moze tu nakazu nosit na sebe. Skuste koloidnu striebornu vodu, spray pred stukom, pripadne vyplach obcas po styku.
Tak isto posobi aj roztok GSE, 6 kvapiek do 1/2 deci vody.

RNG

arabinogalaktan zo zivic stromov je stredne molekularny 0d 10 000 dalton po 100 000 dalton, absorbovatelna hranica (individualne) je max 25 000.
Je to samozrejme jedna zo superiornych mikrovlaknin, pouzivanych na ozdravenie crevnej flory dokonca su udaje pri lieceni rakovin.
Telo vie ciastocne aj rozbit tieto molekuly na mensie enzymom celulazou(probiotikym streptococcus thermopillus), takze vieme cast absorbovat aj do krvneho obehu-tam je ten protirakovinny ucinok, za ktory je zodpovedna hlavne zlozka galaktan-galaktoza je velmi napomocna pri roznych obrannych procesoch a priechodnosti bunkovych stien.
Spominane tu boli rozne uzitocne vzacne cukry, medzi ktore patri.

majo2906

Zdravím pán RNG...zaujímalo by ma čo si myslíte o vláknine larch arabinogalactan alebo inak larix...podľa jedného doktora farmácie nemá konkurenciu medzi ostatnými vlákninanmi.

mova30

RNG,mam cca 10rokov opakovane zapaly posvy,mala som uz aj autovakcinu a s partnerom sme boli velakrat sucasne preliecovani,ale neuspesne.uz si nevieme rady.Co nam odporucate?

RNG

beata, absorbcia GSE a oreganoveho oleja nezavisia od hladiny zaludocnych kyselin.
Otazka je ale, naco si chces umelo znizovat kyseliny v zaludku? Ved to poskodi travenie a absorbciu zivin.

beata

RNG, nevieš prosím ťa, či užívanie liekov na zníženie tvorby žalúdočnej kyseliny môže ovplyvniť vstrebávanie GSE alebo oregánového oleja? Diki.

959

A ten mi pomože aj keď mám spomalené trávenie? A prosím, odpovedz mi aj na to, aký máš názor na bratie vitam, a miner.-najdi si to nižšie je to od posledného príspevku 8-9 prispevok.

Najčítanejšie články