Otázky na RNG

RNG

Na boku mas reklamu na moje obchody pod Doplnky vyzivy(RNG), tam najdes obchody, telefony, neuplne cenniky, zavolaj a predavacky ti ochotne pomozu(dufam, lebo inac budu mat so mnou kriz!)
Posielaju aj na dobierku postou(z Luceneckeho obchodu), aj do zahranicia, ked treba.

RNG

Silne vibracie vedia poskodit aj zdrave cievy, hlavne drobne kapilary. V USA tomu hovorili "biela nemoc" lebo ludia, co robili s vibrujucimi rucnymi nastrojami mali po case biele ruky=znicene cievy
Ber plno antioxidantov, hlavne velmi silny vytazok z hroznovych jadierok, 100 mg denne + a dufam, ze sa ti to za par mesiacov podstatne zlepsi. Nezabudaj aj na niekolko gramov vitaminu C, a 400 IU vitaminu E, tie sa podielaju hlavne na vyrobe pruznych vlakien(kolagen)spolu s aminokyselinami(bielkoviny) ako arginin, ornitin cystein.

[zruseny12]

RNG,prosim Ta,neviem ci to nebude hlupa otazka,ale musim sa Ta na to spytat,neda mi to.Ked mam oslabene cievy,neposkodi mi to.Dnes som bola v praci a robim zo vzduchovym kompresorom,je to velky tlak a musim namahat ruky...bolia ma strane kosti a ruky/chapem aj to, ze dlho som nebola v praci tak clovek si musi zvyknut,ale ked ja mam oslabene cievy ci mi neposkodi pracovat s tym kompresorom,nasla som si po praci modrinu ktoru som pred pracou nemala...je to velmi velky tlak...dakujem za odpoved...

RNG

Zistil som namatkovo, ze zdroje zaludocnych kyselin(Betain HCl a Pepsin HCl) sa doma nepredpisuju a lekari ich nepoznaju este. Takze sa ich zbytocne pytas.

959

RNG, včera som pisala e-mail do Lučenskej predajne za ten Betain-hcl, ale nikto sa mi neozval. Chcela som vedieť, či ho tam maju a v akej cene. To su tablety? A ešte niečo: rozmýšlam nad tým, že čo keby som ho začala brať-možno pomože a ak nie, tak iba potom by som išla na to vyšetrenie.Lebo potom by som asi mala problémy v niečom inom - ak by som mala aj naďalej tu ťažobu na žaludku aj popri užívaní Betainu? Aky je tvoj názor?Alebo mam isť radšej na to vyšetrenie?

Najčítanejšie články