Otázky na RNG

RNG

Rtg ziarenie nevytvara izotopy, len poskodsuje bunky a vytvara volne radikaly. Tie sa opravia a neutralkizuju silnymi antioxidantami a adaptogenami
Silne antioxidanty su napriklad vitaminy A,C,E, rozne provitaminy A(karotenoidy, rastlinne farbiva)selen,polyfenoly(vytazky z listov, napr zeleneho caju a ribezlovychn listov) anto a proantokyanidy( z roznych semien a zrniek, napr z cucoriedok, malin a velmi silny z hroznovych semienok)a ine ako nap CoQ-10, sylimarin,resveratrol, pycnogenol, univerzalny antioxidant alfa lipoicka kyselina a mnozstvo inych

detox

dakujem za odpoved RNG !
este sa chcem opytat ci NIECO dokaze odstranit aj radioaktivitu-radioaktivne ziarenie, alebo ionizacne a rentgenove ci ine skodlive ziarenia ziarenia z tela?
pomozu aj na to tekute zeolity,alebo NIC, alebo nieco ine? vdaka za rady

majo2906

RNG môže GSE zlepšiť trávenie?Tým, že je horký by mal stimulovať tráviace žlazy aby vylučovali sťavy nie?

RNG

Kokosovy olej je vyborny na jedenie, na kozu na vsetky sliznice(tj aj do nosa)okrem oci, tam by som pouzival len koloidnu striebornu vodu, hoci kokosovy olej nemoze ani tam uskodit.
"Horkac je zhruba 30 kvapiek GSE do pol litra vody na postupne pitie cez den. Da sa to zdvojnasobnit(60 kvapiek do litra vody) ale ovela silnejsie roztoky su extremne horke, hoci predavkovat sa nemozes(predasvkovanie by teoreticky bolo 4-5 gramov citricidalu(50 kvapiek GSE) na kg vahy, co je skoro liter GSE na 75 kg osobu. Uz som raz vypil 120 kvapiek za den, ale s obrovskym sebazaprenim. Viac nikto neznesie chutove a pit nerozriedeny sa vobec neda. Takze predavkovanie nie je vobec mozne.Ani teoreticky, ani prakticky.

usiko

RNG, da sa pouzit kokosovy olej aj do nosa pri nadche alebo ani nie:
A este, dobre si pamatam, GSE do pol litra voda 30 kvapiek a popijat celly den? dakujem

RNG

Kokosovy olej je dobry aj na plet po vysusujucej urinoterapii.
Zdrzim sa mojho osobneho komentaru na urinoterapiu, hoci viem ze je ucinna, som proti nej jemne zaujaty.
Ale kyselina mocova(urea, uric acid) sa nachadza v mnohych kozmetikach, kozmeticky priemysel uz davno objavil, ze je to na plet uzitocne.

RNG

Enzymi su na rozlozenie jedla. Vitaminy na kosti nemusis rozkladat, tie su po vacsine vodorozpustne. Vynimky su uhlicitany a kyslicniky, ktore vyzaduju zaludocne kyseliny na absorbciu.
Aj ked mas malo zaludocnych kyselin, nejake mas.
Takze ked zoberie mineraly na kosti aj v nizkoabsorbovatelnej forme na poloprazdny zaludok, (najlepsie tesne pred spankom jednu pilulku so spirulinou) cast sa ti absorbuje.
Moja zmes na kosti sa pomerne dobre absorbuje.
Ale pre tych, co maju problemy s absorbciou existuju mineraly viazane(chelovane) na rozne latky, ako citraty, askorbaty, maleaty, glycinaty, glukonaty,laktaty, proteinove chelaty atd.
V predajniach drzim aj tieto formy, hlavne pre starsich pacientov, ktorym to ako sa hovori ludovo"uz neberie"

RNG

Pankreatin je enzymaticky vytazok zo zvieracieho pankreasu. Obsahuje hromadu ziviocisnych enzymov, najznamejsie su trypsin a chymotrypsin, enzymi rozkladajuce bielkoviny.
Pankreatin sa predava alebo cisty(koncentrovany) alebo ako zlozka enzymatickych zmesi.
Osobne uprednostnujem enzymi rastlinneho a bakterialneho povodu, lebo tie maju lepsiu odolnost voci zaludocnym kyselinam.Ale drzim v obchodoch oboje na ziadost roznych zakaznikov.
Dobre znamy ale uz zastaraly a pomerne slaby(tiez pridrahy...) enzym v Europe Wobenzyme ma tiez zmes rastlinnych a zivocisnych enzymov.