Otázky na RNG

959

RNG, na ten BETAIN som sa nepýtala ja. To bratie mi je jasné. Už si mi to vysvetlil dávnejšie.Teraz som chcela vedieť za tie mineraly na kosti, a to konkrétne TIE ČO MAŠ V OBCHODE.Asi vieš, o ake sa jedná. Chcem vedieť, že keby som si ich kupila a uživala spolu so spirullinou ako si poradil večer pred spaním, či by sa mi tie tvoje minerali absorbovali pri tej mojej nizkej hladine enzýmov, alebo nie su pre mna vhodné.

RNG

Detox, velka vacsina cistidiel sa neabsorbuje do tela a cistia a detoxifikuju len traviaci trakt. Kedze plno veci sa da detoxifikovat cez steny criev, je to velmi ucinne
Tazke kovy sa detoxifikuju chelaciou, organicke kyseliny(jablcna, citronova, askorbova atd) sa na ne naviazu a vynesu(vytiahnu) ich z tela.
Do krvneho obehu sa ale mozu dostat materialy s velmi malymi molekulami(pod 25 000 dalton u niekoho az pod 15 000 dalton)Z ilov a silikatov a aktivneho uhlia teda nic, pokial to nie je specialne upravene. Jediny taky vyrobok(patentovany v USA ako protirakovinny)su tekute zeolity(liquid zeolites) Zeolity(kremicitany) boli uz davnejsie zname ako absorbcne cinidlo pre creva a pouzivali sa v mnohych vyrobkoch na odmorenie criev, ci uz v liekoch proti hnackam alebo aj pridavane do zradla pre dobytok.Tiez sa pouzivaju vo filtroch v potravinarstve, vo farmaceutike a inde v priemysle.
Takze "jediny prostriedok " nie je. Ale prostriedkov je plno, od zeleninovych diet po chelaciu a cistenie criev a ultimatne, cistenie celeho tela znutra tekutymi zeolitami.

RNG

959 Su rozne formy mineralov. Su aj take, ktore sa absorbuju pri nedostatku zaludocnych kyselin
Betain HCl sa berie LEN SPOLU S JEDLOM ALEBO TESNE PO JEDL(PAR MINUT) NIKDY NA PRAZDNY ZALUDOK!

silviia

otazocka RNG: prosim ta, ako teda kedy sa uziva betain HCL ? pred jedlom-teda kolko minut?pred jedloM?
a este ak vies prosim ta ktore enzymy/zlozky enzymov/ obsahuje pankreatin a z coho sa ziskava
dakujem vrelo

majo2906

Našiel som iba toto lebo na sanogel.eu je stránka nefunkčná
"Protože přípravek je hydrofobní a má organickou složku organofylen, jeho užívání nevyvolává atonii střev ani meteoritizmus, což umožňuje jeho každodenní užívání v průběhu půl roku nebo i déle. Sanogel nepůsobí škodlivě na sliznici žaludku a střev, nevniká do buněk epitelu sliznice a rychle se vylučuje z organizmu"

majo2906

Dobrý deň...mal som voľno a dozvedel som sa, že taktiež na celiakiu je výborný tkz. medical clay...čiže íl...ja som si prednedávnom zakúpil zelený íl, obsahoval aj trochu glukózy...je z oblasti francúzska, nebol jemný, skôr hrubý.
Môžte si ho pozrieť www.gemmoterapie.cz
Ale kúpil som si aj výrobok ktorý sa volá Sanogel, je to tekutý kremík, písali na stránke sanogel.eu že čierne uhlie a podobne aj íl kvôli tomu, že sa vstrebávajú aj do krvného obehu z čriev, neskôr spôsobujú tkz. atóniu čriev, nejaké zanesenie alebo niečo ako zlenivenie čriev...ale ich sanogel kvôli štruktúre kremíku sa vôbec nevstrebáva ale iba čistí, takže je o dosť účinnejší podľa nich ako uhlie alebo íl.
Čo si myslíte?Mohol by som užívať íl bez toho aby to malo neskôr nepriaznivý účinok?Ak áno, je lepší jemný ako hrubý na očistu?

detox

RNG ako a cim je najlepsie zbavit sa "svinstiev" z tela? Mam na mysli vseliake jedy chemicke, rozne radioaktivne ziarenia z Rentgenov a sonografii, tazkych kovov, parazitov, hlavne pliesni kolujucich v krvi(aj nepoznanych,teda zatial latentnych/ a inych zamoreni v organizme ci uz v krvnom obehu, lymfe , traviacom trakte alebo v bunkach... Je na to nieco univerzalne a sirokospektralne,alebo aky by si odporucil postup na take celkove odmorenie a detoxikaciu,ocistu od toho vsetkeho?

959

Rng , rozmýšľala som aj nad kupou mineralov na kosti +spirullina v tvojom obchode, ale neviem, keď mám teraz tých enzýmov v tele malo, či má vobec význam užívať tie mineraly, keďže si mi povedal, že výživné latky sa mi deficitom tráviacich enzýmov v tele neabsorbujú, že aj draslíkové tablety sa mi veľmi v tele nerozložia a preto, hoci ich beriem roky mám stále nizku hladinu kália v krvi .

RNG

Zabudol som najhlavnejsie na pankreas-gymnena sylvestris.
Oli, GSE mozes kludne kombinovat s Atb.
Osobne ja radsej kombinujem prirodne antimikrobialne, lebo su sirokospektralnejsie, ako synteticke Atb. a pri ochoreni to nie je len jedna bakteria, ale s nou sa zvezu aj dalsie, aj v tele vzdy pritomne virusy a podobne. Takze ta sirokospektralnost pride na uzitok.
Ked pouzivas synteticke atb, nezabudni na probiotika.
GSE samo aj oreganovy olej neznicia crevnu floru, ale synteticke atb ju znicia a nastahuju sa ti tam hlavne plesne.A je to, ako sa ludove hovori"z blata do kaluze" pokial si spravne probiotika masove nedosadis spat.