Otázky na RNG

RNG

Psylium je prasok, mlete plevy z indickeho zrna(plantago ovata=indicky skorocel).
Zmes Stress-B plus C pouzivas obcas, ked sa citis "nizko" alebo pod stresom.
Kedze je to schvalene ako potravinovy doplnok(nie liecivo,ja lieky neodporucam, na to su lekari a farmaceuti)nemyslim, ze je na to nejaka doba maximalneho pouzivania.
Neviem, na co si brala tazke drogy, ale ked na panicku poruchu alebo depresiu alebo tetaniu, su aj ine menej nebezpecne zdravsie riesenia potravinovymi doplnkami.
Ja som za vyriesenie problemu(nedostatky, patogenov,,,) v tele, miesto adresovania len priznakov=symptomov a ich potlacanie nebezpecnymi chemikaliami.

jaaj

ahoj teraz som si uvedomila, že to myslíš s nami dobre:-) predtým som sa snažila poslúchnuť rady lekára, ale nejak neúspešne (nežiadúce účinky tabletiek concor, xanax).
chcela by som sa ťa spýtať, v čom je ten b-vitamín čo ponúkate vy odlišný od b-komplex-forte. a ako dlho sa to môže bez prestávky jesť... (počula som aj názory, že max 3 týzdne, či mesiac...) dakujem.. a zaujal ma ten ženský ženšen...

RNG

Cysty su smetiska tela-to som opakoval uz mnohoktat. Telo sa cisti enzymami a jod podporuje tvorenie vlastnych enzymov.
!0 kvapiek pod pazuchu je fajn.2 krat tydenne staci.
to iste, len na spodok brucha pri cystach na vajecnikoch.
Ked to nestaci, ber extra enzymi na prazdny zaludok.
Su novsie silnejsie enzymaticke zmesy, ako Multi Enzyme,, ovela vacsia davka na tabletku nez stary osveceny Wobenzyme.

tavelino1

RNG prosim ta o radu. Pred troma rokmi mi objavili cystu na prsniku, pod dvoch rokoch sa mi tie cysty rozmnozili aj do druheho prsnika. Mam vela drobnych cyst v oboch prsnikoch. Niekde som citala v tvojich radach pri cystach, ze je dobre poizivat jodovu tinkturu, uz som si ju kupila. Mozem si ju davat pod pazuchu? Tiez som si objednala kelp a planujem ho uzivat rano na lacno. Mam vsak aj problemy s travenim, mavam casto zapchy.

RNG

Osobne ani ja nie som extra za lieky, je to predsa len synteticka chemikalia, aspon podla popisu a Betain HCl je kysly vytazok z repy.