Otázky na RNG

myis

RNG mal si pravdu, po tych ATB ma chyta asi nejaka nadcha alebo chripka.. Uz som si zohnala GSE - maju ich v kvapkach alebo tabletkach - ktore odporucas? Inak oreganovy olej o tom nemaju ani ponatia a kokosovy olej nemaju tak som vyslala ocina k tebe do slimaka ale budem to mat az za dva tyzdne

RNG

Na mykozy su oreganovy olej(3x300 mg), kokosovy olej(niekolko lyzic denne) a jeho zlozka, kaprilicka kyselina(3x1 gram)

RNG

Kedze creva stale vylucuju, stracame probiotika so stolicou, treba si ich aspon obcas obnovovat.
Vzdy po antibiotikach-tyzden kazdodenne, dokonca aj po hnackach 2-3 dni, inac staci raz tyzdenne, najlepsie na vecer s jablkom, aby sa cez noc rozmnozili.

emina

RNG,ako dlho mozem uzivat laktobacily s pektinom?aj stale?mam dlhodobe problemy aj so zazivanim aj s mykozami.dakujem

RNG

Tie upozornenia su hluposti, Ja som si to sam vyskusal, ziadna zmena v koncentracii nebola ani ked mi to sedelo rocno na ladnicke, blizko motora, kde su dost silne magneticke polia.
Tak isto je hlupust, ze sa to znici svetlom
Za cely rok svetla (obycajna plastikova vodova flaska(HDPE)) a koncentracia sa mi zmenila z 4.90 ppm na 4.85 ppm(kalibracia 442), takze vsetky tie reci okolo znicenia striebornej vody su obycajne kecy.
Ja som povodne povolanim fyzik a uz dlhsie vyrabam striebornu koloidnu vodu.
Vacsina reci okolo striebornych koloidov je sirene ludmi, ktori o nich a elektochemii nemaju ani sajnu.
Samozrejme, koloidna strieborna voda sa ale znici pridanim obycajnej vody z vodovodu okamzite, tiez v PVC flasiach a pri styku s kovom.Strieborne iony sa rekombinuju(neutralizuju) cim ich aktivita klesne 3 rady dole.

vilo

RNG, ďakujem. Pýtam sa najmä preto, lebo na niektorej stránke som čítal, že KS by nemalo byť v blízkosti mobilov, počítačov, mikrovlniek atď..., tak som myslel, že by to mohlo ovplyvniť MR, prípadne MR to nejako zmagnetizuje v mojom tele.

RNG

V koloidnom striebre je ukrutne malo striebra, nemyslim, ze by to mohlo ovplyvnit magneticku rezonanciu. Je to radove len niekolko miligramov na liter vody. Ine kovy v tele su zastupene ovela viac, vapnika a horcika su na kila.

RNG

Sarin, potravinove doplnky maju tu vyhodu, ze ich davky mozes menit v urcitom rozmedzi.
Ale okrem zaludocnych krcov(ked to niekdo nerozriedi dostatocne a zoberie do prazdneho zaludka) som crevne reakcie nepoznal.
Zmen dzus za vodu a skus to tak.
Co mi popisujes su kvasne procesy v crevach a na to treba cukor.

vilo

RNG, užívam vnútorne koloidné striebro. Ale v apríli mám ísť na magnetickú rezonanciu, pri ktorej sú kovy kontraindikáciou. Chcem sa Vás opýtať ako dlho pred týmto vyšetrením by som mal KS prestať užívať, aby sa už v tele vôbec nevyskytovali žiadne častice striebra. Dúfam, že mi budete vedieť poradiť.