Otázky na RNG

majo2906

Dobrý deň, ešte raz Vám píšem kvôli objednávke doplnkou cez oceán...zaujímalo by ma či bude lacnejšie ked mi Vy osobne pošlete doplnky domou alebo ked si sám objednám cez net doplnky.Vôbec za v tom nevyznám, koľko zaplatiť za poštovné(váha...}.
Najlacnejší e-shop čo som našiel je luckyvitamins.com.Poznáte nejaké lepšie a spoľahlivejšie?
majo2906@entrum.sk

sarin

Dobry den :) uz 11 den uzivam citrovital (neviem ci zabera, ale mam take akoby bolesti v crevach take steklive, tahave, sklbave...) Na vase odporucanie beriem 60 kvapiek denne, kedze som nezohnala GSE (3x20 do tri deci vody, dzusu) Myslite si ze tie problemy mozu byt z toho? popripade ako to zistim?

myis

To som rada, ze je fajn ta znacka.. Ja by som aj od teba kupila, len dokym by mi to doslo do Espana, tak to trva :-(( Mas obchod aj v BA?

RNG

Vyborna znacka, ale draha. Ja mam aj lepsi koncentrat, aspon si to myslim, mas moznost si porovnat obsah Max EPA, klikni na cislo produktu.
Peciatka GMP zarucuje zaroven ultra nizky obsah tazkych kovov a pesticidov, co je pliaga rybacich olejov.
Na vsetkych USA produktoch tj potravinovych doplnkoch musi byt napisane, ze to nie je vhodne pre deti pod 18 rokov a tehotne zeny.
To je nariadenie od nasho velkeho strazneho psa FDA, ktory takto nadrziava farmaceutickemu priemyslu.
Tie iste vyrobky predavane Europskymi filialkami mojho dodavatela(NBTY) toto upozornenie nemaju.
Kokosak sa ti bude lubit, je chutove velmi prijemny a dava hromadu energie.

myis

Zajtra si pojdem kupit ten GSE, oreganovy olej a kokosovy olej, sakra.. Inak, ten Alaska deep sea fish oil je od Medpharma, co povies na tuto znacku?

myis

RNG nestras, co na mna lezie?? Mas pravdu, ako som zacala brat tie atb tak som dostala za dva dni gynekologicke potiaze - svrbenie a scervenanie a moj gynekolog sa hneval, ze som brala ATB.. Lenze ten zub tak hrozne bolel.. Mozem brat tieto doplnky aj tehotna?

RNG

myis, nieco na teba lezie, bran sa.
Atb. otvaraju dvere plesniam a kvasnym kulturam, skus radsej sirokospektralne antimikrobialne, tie potlacia aj bakterie, aj plesne , kvasne kultury dokonca ciastocne aj virusove.
Napr, oreganovy olej alebo GSE .
Na extra energiu je kokosovy olej niekolko lyziciek denne.Je zaroven mierne antimikrobialny(antiviralny antobakterialny protiplesnovy aj proti kvasnym infekciam, ktore sa ti mohli rozmnozit v crevach po brani ATB.(candida albicans)