Otázky na RNG

myis

RNG, beriem Alaska deep sea fish oil EPA a DHA, beriem selen, magnezium, zelezo a vapnik a vitaminy pre tehotne zeny - Fermivit.. Citila som sa super, ale teraz som musela antibiotika a citim sa unavena - zub sa mi zapalil nerv

RNG

Myis, zvysena spotreba potravin potrebuje zvysene cistenie tela.
Takze extra voda , enzymi a telesny pohyb(lymfa sa pohybuje pumpovana len pohybom svalstva a lymfa je dlavny nosic odpadu z tela)
Dufam, ze beries extra mineraly na kosti a rybaci olej na cirkulaciu, ktory zaroven obsahuje DHA na zlepsenie vyvoja nervovej sustavy a mozgu dietata.
A samozrejme rybaci olej obsahuje aj vitamin D na kosti. Zaroven je protidepresivny(D)

RNG

jaja, nie , yam pouzivam obcas aj ja(muz), lebo vekom hormonalne hladiny klesaju a zacne zrychlene starnutie, comu sa chcem podla moznosti vyhnut.

RNG

jaja, telo potrebuje nejaky cas na detoxifikaciu. Ta sa da urychlit napr enzymatickou kurou, pitim hodne vody a ked mas utoky stresu, ber na ukludnenie obcas Stress B plus C alebo/a St Johns Wort(lubovnik bodkovany).
Na konkretne vyrobky len na tvoj e-mail alebo zavolaj do mojich obchodov, predavacky ti pomozu.
Niekedy pomoze brat na noc mineralovu zmes na kosti so Spirulinou na lepsiu absorbciu a pokojny hlboky spanok. Nepokojny spanok podporuje vybusnost, pocit stresu a nervozitu. Telo si potrebuje odpocinut a regenerovat a to sa deje len v hlbokom spanku.

jaja

no som viac ako 2 mesiace po vysadení hak, moje telo na hocičo čo sa mi nepáči reaguje stresom (menzes nemám nepravidelný, tak neviem, či hormony ešte štrajkujú), mám búšenie srdca, stavy únavy, stres, až niekedy pocit na odpadnutie (výnimočne, ked tomu nechám volný priebeh)... obvodný mi predpísal concor- búšenie srdca, xanax- ukludnenie (zle som ich znášala, a následne nebrala), povedal, že čo sa mi deje je zo stresu, lebo výsledky (krv, ekg) v poriadku... prosím ťa, čo si o tom myslíš a čo by si mi mohol odporučiť z tvojich výrobkov, dakujem...