Otázky na RNG

tafko

Zdravim Vas,chcem sa opytat na nieco ohladom prace na smeny,totiz je to psychicky dot narocne.Prosim Vas,poradte mi nieco na skvalitnenie zivota,nejake vitaminy alebo zivotospravu,dakujem dovidenia

RNG

Objednat to mozem okamzite a trak isto by to tam bolo za tyzden, len povolenie na predaj a dovoz mi nedaju tak rychlo

RNG

959, nevidim nic zvlastne na vyrobkoch firmy Energy, co nemozem dostat od mojich dodavatelov ovela lacnejsie.
Vyssia garancia nej GMP neexistuje a ked porovnavam jednotlive obsahy, su dost drahi na obsah ucinnych zloziek.

959

RNG, prosím Ťa na Tvoj názor na doplnky od firmy Energy - keďže sa tu spominaju. Aký maš na ne názor, či su fakt dobré, nakoľko cena ich produktov je pomerne vysoká. Prosím ozvy sa. Ďakujem.

lea02

no ja mám 120 tobolkové balenie, ide však o to , že konateľka mi napísala mail že predavačka to poplietla a ako ospravedlnenie si vraj možem vybrať niektorý z doplnkov ale aj tak mi to naúčtovali takže ... ale aj tak mi ten 5 - HTP nepomáha.

majo2906

Dobrý...bromelain som užíval a žiadnu alergiu naň nemám
Aj pri užívaní Bone doplnku na kosti mám alergiu a skutočne neviem čo by mohol byť alergén v tomto doplnku...maltodextrín?

Teda kebyže objednáte enzými od now foods tak by to prišlo na slovensko...dajme tomu za pol roka?

RNG

Cytosan je koloidny mineralovy pripravok s humickou kyselinou.
Kedze telo potrebyje mineralov velke kvantity, tento maly prispevok ta snad je dobry na stopove prvky. Inac reklama, ze jedna flaska zastupi desiatky inych mineralovych je cista loz.
Su mineralove zmesi, napr presne zlozenia navrhnute specificky na kosti, vsetky zlozky v spravnej koncentracii a forme, ktore maju absorbciu vyse 40 % aj pre starych ludi, nieto mladych a obsahom mnohonasobne prevysujucim spomenuty koloidny zdroj-Cytosan.

gumajz

RNG čo hovoriš na doplnok výživy CYTOSAN od fy Energy?chcem to objednať manž.ma problemy z hrubym crevom,odstranili mu polypy

RNG

zeolit, tvoj tekuty menovec absorbuje do seba rozne kovove atomy(olovo, ortut hlinnik, kadmium, chrom, nikel...) ale aj rozne ine organicke molekuly ako organicke chloraty, benzen, PCB,pesticidy atd.
Ucinok poznat v rozbore mocu, kde vylucovanie roznych je aj desatnasobne vacsie, nez bez tekutych zeolitov.