Otázky na RNG

959

Teda mu odporučaš na tu ruku aby bral mineraly na kosti a spolu može ku nim aj Spirulinu, alebo čo? Prosím ťa , odpíš mi ak možeš na mail-dala som ti ho, lebo tam možeš napísať aj konkrétne výrobky z Tvojej predajne. A mne si neodpísal ešte, či si mám v lekarni vyzdvihnuť ten Ganaton, alebo mi stači uživať Betain - po nom mi je dobre-vieš, ja nemám palenie pažeraka.Ani sa mi doň nevracia kyselina.Ja mám len po jedle ten pocit ťažoby a pomale travenie.

RNG

Vyrastky sa tvoria, ked mas nedostatok mineralov a telo ich odburava z kosti. Forma mineralov v kostiach je prakticky vodonerozpustna(fosfaty a karbonaty) takze ked sa dostanu do krvneho obehu, krystalizuju vsade, kde je znizena teplota v tele.
Pri dostatky mineralov dobre rozpustnych v krvi sa kosti neodburavaju a z dobre rozpustnych sa nemozu vytvarat usadeniny(vyrastky, ostrohy, hrce na kostiach atd)

959

RNG, a odpíš mi, či si mam vybrať v lekárni ten GANATON, alebo nie, lebo teraz užívam od teba na ten žaludok BETAIN HCL a je mi super. Tak neviem, či mi ten Ganaton vobec treba. Asi nie, však?
A ešte si mi nenapisal, či nemáš niečo v tvojom obchode pre mojho manžela, písala som ti včera za tu jeho ruku, ale už si mi neodpovedal, že aký by mu bol dobrý produkt. Tá ruka pod ramenom ho bolí iba v kľude. Keď cvičí, alebo jazdí tak nie. Nevie, či tam nemá výrastky.Aj na tie kolenné kĺby niečo poraď. Ďakujem.Až treba, tak napíš na mail: baja@rsnet.sk

majo2906

Dobrý deň, chcel by som vedieť ohľadom vlastnej objednávky doplnkou z USA pár rád od Vás...bude lepšie ked vám napíšem e-mail.
majo2906@centrum.sk

RNG

Ako som mnohokrat uz spomenul, "polotovary" na to, aby si telo samo vyrobilo vlastne hormony v potrebnych davkach su hlavne
yam(divoky mexicky, tiez ciastocne

damiana,
protizapalova pupalka(midnight primrose oil tiez borak=borage oil),hlavne na menstruacne bolesti a PMS,
a vseobecne posilnujuci
Dong Quai, zvany aj zensky zensen(ginseng)

RNG

Na boku dokonca aj na spodu tohoto fora je reklama Google, Doplnky vyzivy(RNG), tam najdes vsetky potrebne informacie, ked to chces kupit v mojich obchodoch. Su tam miesta, telefonne cisla predavacky(dufam, ze sa uz nieco poducili a budu vediet poradit a zaobstarat rozne prostriedky, nielen tie v katalogu.)