Otázky na RNG

RNG

959, nemas ani sajnu ake su problemy s dovozom ,clom a schvalovanim na Slovensku!
Ale kazdy tovar musi byt riadne ocleny, schvaleny , neda sa nic robit.
A vsetky nase su samozrejme riadne vyclene atd.
Na prilohovych letacikoch je schvalenie slovenskych zdravotnych autorit uvedene.
My nie sme paseraci ani pokutni predavaci ale riadne registrovany obchod.
Su ludia, co si objednavaju mensie balicky z USA, do urcitej sumy to prechadza bez cla.
Ale postovne je hrozne na male balicky.
Preto som otvoril obchody na Slovensku, aby tam bol z USA kvalitny tovar a lacny tovar(teda ten ktory ja vyberiem, aj tu sa predava plno braku, ako aj v Europe, ale ten nedovazam).
.....
Jablko obsahuje fruktooligosacharidy a pektin, co je potrebne pre rozmnozovanie sa a usadenie probiotik v crevach. Tak sa zvysuje ich ucinnost. To je len moja mala prakticka rada.

959

Dobry deň, RNG. Prosím Ťa, mohol by si mi vysvetliť, prečo odporučaš užívať probiotika spolu s jablkom. To jablko ma v sebe nejake latky pri ktorych sa bakterie lepšie rozmnožuju? A ak probiotikum užijem bez jablka, nemá to taky efekt? Prosím ťa a napíš mi, či mám probiotika brať každý deň ,alebo stačí iba napr. 3x do týždňa.
A ešte mám jednu otázku. Nejde mi celkom do hlavy, že keď by som si objednala nejaké lieky-doplny z USA, nie je problém pri preclievaní? Lebo predsa lieky sa nemožu len tak dovážať, nie. Ja totižto často nakupujem -objednávam oblečenie z USA a na colnici su niekedy z toho problémy, všetko otváraju, kontroluju,vypisuju mi. A predsa su to len handry a neviem si teda predstaviť, čo by stvarali, keby som si doviezla-objednala lieky.Ďakujem

RNG

Mykotoxiny a aflatoxiny obvykle neutralizuje pecen, ale je casto nimi poskodena.Preto ju treba vycistit a regenerovat.Na to je spomenuty protokol dr Berksona.
Inac na cistenie tela su rozne enzymi a absorbenty.

RNG

Koloidna strieborna voda sa znici pori pridani vody alebo zriedeni v zaludku. ale to rtva niekolko minut, a to staci na vybitie bakterii.
V skutocnosti sa ale neznici kompletne, drobne strieborne neutralne koloidne ciastocky striebra su ciastocne ucinne aj potom, ale ovela menej, nez ionizovane ciastocky.

RNG

silvia, Moji zamestnanci nepouzivaju ine, nez HDPE flasky,tj z vysokomolekularneho polyetylenu, ktory je fajn na striebornu vodu. Dnes malokto pouziva PVC, ved to bol od zaciatku zly napad, davalo to vode pachut.

RNG

Vilo, GSE dostanes vselikde, originalne GSE firmy NutriBiotic aj v mojich obchodoch. Je tiez v tabletkach, kde jedna tabletka ma ekvivalent 12 az 15 kvapiek tekuteho GSE.

vilo

RNG, píšete, že koloidná strieborná voda sa zničí pridaním čistej vody. A keď ju zapíjam vodou, tak sa nezničí?
A ešte ku GSE. V predchádzajúcom príspevku spomínaš, že existuje aj v tabletkách. A kde by som ho mohol zohnať? Nemyslím ten Citrovital v tabletkách, ale orig. GSE.

RNG

Tabletky GSE su lepsie na prehltnutie a vyssie davky.
Tekuty GSE je vhodnejsi na nakazy hrdla(omyvas ho pomalym pitim cely den), na vyplachy (nos, vaginalne) a aplikacia na plesne.
SAM-e si telo vyraba samo v urcitych mnozstvach, dodanie extra ma svoje vyhody-pridam literaturu:
www.naturalopinion.com
Kedze pozitivne ovplyva hladiny neurotransmiterov aj dopalaminu, odstranuje depresie.