Otázky na RNG

959

RNG,ja viem, aký je problem niečo doviezť z USA a som nesmierne rada, že také dobré a lacné produkty sa snažíš dovážať prave ty. Mne len nešlo do hlavy to, že či je vobec možné, aby som napr. ja ako fyzicka osoba si mohla nejaký doplnok objednať na Slovensko /nemám to vobec ani nahodou v plane/. Lebo ja si myslim, že lieky sa objednať nedaju, že jednoducho by mi neprešli cez colnicu - tým myslím napr. 1 max.4 kusy. To chapem, že vo vačšom množstve - ako to robíš ty, keď tu na Slovensku máš s tým obchody a si registrovaný, tak to sa asi dá.Ale len tak si objednať, čo najdem na nejakej amer. stranke, to asi nejde.Inak vždy vravím, že nech vydržíš čo najdlhšie s tým dovozom liekov, lebo su fakt super a v porovnaní s inými su kvalitné a lacné. Dufam, že aj tá predajňa v Lučenci bude fungovať a bude sa jej dariť co najdlhšie. Inak ak Ťa to niekedy omrzí, alebo ťa prestane baviť sa naťahovať s colnikmi a ostat. byrokraciou a rozhodneš sa rušiť obchod, daj dopredu vedieť. Pojdem a nakupim si tvoj tovar "do zasoby", lebo inak už sa k nim asi nikdy nedostanem.Takže veľa zdaru a nech sa Ti darí čo najdlhšie. Vďaka za tvoju ochotu a snahu pomahať druhým. To sa dnes len tak často nevidí.A z tých par závistlivcov a neprajnikov si nelám hlavu. Blbých ludí chodí po svete dosť a všade na nejakých narazíš. Ja viem, že Ti to veľakrat zle padne, keď chceš niekomu pomocť a obráti sa to proti Tebe. Ale čo už, taký je život. Hlavu hore a držím ti palce, nech nestratíš chuť pomahať iným.
A ešte niečo, celkom si mi neodpovedal na otázku, či možem brať PROBIOTIKA každý deň, alebo stači iba občas.
Ďakujem.

luse

Telefon predajne (Lucenec) : (+421) 47 43 27 274 - skus zavolat sem:)
RNG chcela by som sa vas spytat ako poznam ze maly rozprasovac (predtym z nejakeho lieku) je alebo nie je z PVC. Mam v nom koloidne striebro a striekam si do oci. a aj v rozprasovacom mechanizme je mala kovova strunka-je teda striebro neucinne?Plastovou lyzickou tiez neuzivat?Dakujem za odpoved:)

vilo

RNG, ešte by som sa chcel spýtať, či tabletky GSE (u Vás), teda ich obsah, je tiež horký ako tekutý GSE. A či môžem koloidné striebro kombinovať spolu s GSE. Ďakujem

janakaka

dobry den rng......neviem sa dovolat konatelke MACHU a objednat co ste mi doporucil....poprosim vas mozte mi napisat sem cislo do predajne do LUCENCA?Alebo ine cislo kde objednam co potrebujem........vopred dakujem.

alergia

ahoj.mam asi alergiu na nieco co zjem, ci uzijem, len neviem prist na to ze naco-nieco z potravy?lebo sa mi vyhadzuju denne vyrazky co svrbia... da sa s tym nieco urobit aj ked nenajdem a nevylucim alergen? lebo sa mi to nexce stale potierat kortikoidmi a brat antihistaminika.

sarin

Pan RNG prosim mozem si objednat tie doplnky aj u vas na mail? lebo som pisala na ten z vasej stranky a nikto mi neodpisal :( mam este cakat?