Otázky na RNG

tinocka

RNG chcem ta poprosit o radu,mamke zistili leukocytozu (Le-14,1 Ly-66% Trombocyty-173.1)co by si jej odporucil na zlepsenie stavu. vopred ďakujem

majo2906

píšem ohľadom niacinu...aj kebyže sa vyrába z kvasníc, nemal by obsahovať kvasnice kedže na obale je napísané, že neobsahuje?

RNG

Plast je obvykle naznaceny na spodu znackou.
PE= polyetylen
HDPE=high density polyetylen
PP= polypropylen
Tieto su dobre na striebornu vodu

Ine ako PVC, PEEK,PO,tereftalaty a ine su nevhodne.

Na stastie vody predavaju dnes prakticky vsade v priesvitnych flaskach HDPE. Ale v kozmetike este stale pouzivaju plno PVC...

RNG

Lyse, ta strunka v rozprasovaci ma tiez znervoznuje, ale neda sa nic robit, pruzina tam musi byt.Nastastie koloidne striebro pri striekani okolo nek prejde velmi rychlo, takze sa celkom malo znici.
Ja tieto rozprasovace pouzivam uz roku na oci a do nosa a ucinkuju dobre.Nakoniec ked si streknes na jazyk, citis tu typicku kovovu chut ionickeho striebra=najaktivnejsia zlozka koloidneho striebra, takze to je stale este dost ucinne.
Neviem, aky rozprasovac mas, ale v mojich predajniach maju atomizer zo spravneho plastiku(HDPE).
PVC a ine polarne plastiky su nevhodne.
A flasky musia byt poriadne vymyte, aj male mnozstvo predosleho obsahy moze znicit aktivitu koloidneho striebra znacne.

959

RNG a neodpisal si mi, či tie PROBIOTIKA mam jesť každý deň, alebo ako často?
A sory, nemyslela som lieky ale samozrejme potravinové doplny.Ale asi aj s nimi by bol problém dostať ich cez hranice.Nie?/myslím keď človek chce iba 1-2doplnky/.

RNG

majo, z coho vyraba a ako moj dodavatel niacin sa asi nedozviem. To je zalezitost vyrobnych tajomstiev, ktore si kazdy vyrobca strazi.

RNG

sarin, zavolaj predavacky pocas pracovneho casu, tie sa o teba postaraju. Ja ti odtialto(z USA) velmi pomoct nemozem, leda ak poradit.

RNG

majo 2906, co komu moze sposobit zelatina v kapsuliach nemam ani sajnu. Musi to byt ale velmi zriedkave, lebo by o tom doplnkovy priemysel uz davno vedel. Pre vegetarianov(teda nie kvoli alergiam) vyrabaju vegetarianske kapsule, z modifikovanych skrobov.