Otázky na RNG

jaja

ahoj, práve mám objednané kapsule z ľubovníka od vás, tak by ma zaujímalo, čo si myslíte o tomto???, to mi písala jedna kočka, čo asi tiež chcela jesť ľubovník- z toho, čo som prečítala, som pochopila toľko, že by sa mal človek v období užívania ľubovníka uvedených potravín strániť vôbec. pre mňa je to ale príliš obmedzujúce. aby som nemohla orechy, ktoré obsahujú omega 3 mastné kyseliny, ktoré sú skvelé na podporu funkcie srdcovo-cievnej, reprodukčnej, imunologickej a centrálnej nervovej sústavy? a čokoládu, zemiaky, syry, banány a maliny? zdá sa mi lepšie oželieť ľubovník, ako sa ukracovať o to všetko. a nejako sa mi to nepáči - aby mala "liečivá" rastlina toľko interakcií s potravinami. jej účinok sa dostavuje údajne až do určitej dobe užívania, čo je rovnako demotivujúce pre mňa.

majo2906

To je zaujímavé liečiť alergiu...alergiou
Bolo by dobré užívať adaptogény, na rýchlejšie prispôsobenie organizmu.
Máte v predajni nejaké adaptogény?

vilo

Rng, prosím vás, neodpovedali ste mi, či aj tablety GSE sú horké. Môj žalúdok totiž protestuje. A keď tekuté GSE veľmi zriedim, tak predpokladám, že sa streptokoka nezbavím. No a ešte či môžem to koloidné striebro spolu s GSE.

RNG

Mensia davka mineralov na kosti ti nemoze uskodit, ber 1 tabletku so spirulinou pred spankom.
Kedze mas nizko kyseliny, neber nikdy mineraly spolu s jedlom ale 2 hodiny po jedle.

959

Ďakujem za odpoveď.Takže Multienzým nepotrebujem? Lebo som si myslela, že keď mi je niekedy malo 1 tabletka a musím zobrať 2, tak som bola v presvedčení, že asi mam brať silnejši Mulienzým.
A ešte mi odpíš, prosím, chcela by som si kupiť u Teba MINERALY NA KOSTI+Spirullinu. Možem? Čo na to povieš? Alebo je to zbytočné brať len tak/vieš, ja mam problém aj s tou nizkou hladinou draslika/. Inak už si solim jedlo s tou soľou-58%NaCl+38%KCl+Jod

RNG

959, Betain HCl je na zaludocnu cast travenia, Multienzym je na crevnu cast travenia.
U teba bol problem skor zo zaludkom, takze ten Betain zrejme potrebujes.
Pri potravinovych doplnkoch ber tie, ktore ti telo potrebuje.
Niekomu staci len selen, zinok a probiotika, ini si cistia zily lecitinom,
ty mas malo zaludocnych stiav, tak si ich musis doplnovat.
Celiaci a starsi ludia maju problemy s crevami, ti musia(teda aj ja) brat aj enzymi s jedlom, inac zacnu rapidne starnut(zla absorbcia=podvyziva=nedostatocna regeneracia. A to vedie k strate svalstva, kosti, znizenej imunite atd.) proste, kazdy ma doplnit to co mu chyba, aby mohlo telo lepsie pracovat.