Otázky na RNG

majo2906

Tie adaptogény sú naozaj veľmi dobrá vec, najmä pre takých ľudí čo neznášajú zmeny.Ked som začal protiples. dietu tak cítim dosť veľký pokles energie a navyše zabúdam, som trochu zmätení.
Mohol by mi nejaký doplnok alebo potravina zmierniť tieto príznaky boja z plesňami?
Osobne som došiel na to, že cibula mi pomáha...obsahuje veľa chromu a ten má zrejme adaptogénny účinok, ale aj tak to nestačí.

RNG

Draslik, prirodne diuretika, vitaminy B, magnezium a kalcium ale hlavne hloh(hawthorne) 2x1 gram a cistenie si zil lecitinom, par krat do tyzdna lyzicu cisteho lecitinu, granulatu.
Psychologycky: destresovacie techniky, hlboke dychanie, meditacia, yoga, thai chi.

jaja

taktiež aj AD sa nemôžu užívať spolu s ľubovníkom, s tým súhlasím, sama som si vybrala namiesto xanaxu- st johns worth...

jaja

pravda je taká, že som veľa čítala o tom s čím sa ľubovník neznáša, čo som vám aj tu popísala, a víno+pivo je jedným z nich. oni to tam píšu tak, akoby sa nemohli tie potraviny aj tento druh alkoholu vôbec s ľubovníkom jesť...vraj niektoré potraviny, orechy, čokoláda, maliny... obsahujú hypericín, kt. sa nachádza aj v ľubovníku, preto je potrebné sa ich doslovne vzdať... som rada, že tomu tak nie je... overujem si u vás fakty... dakujem za odpovede.

RNG

Ak pouzivas lubovnik, znamena, ze mas sklony k stresu a depresii. Na tie alkohol nie je dobry. Inac nevidim dovod, ze by sa nejak neznasali dokopy.

RNG

Ten obal je zelatina a nadherne sa smyka, ked sa len trochu navlhci v ustach. To je uplne ine, ako tablety. Naviac do kapsul sa pridava menej plnidiel, tablety potrebuju tabletovacie pridavky(aby drzali do kopy), ktore su nam v tele nie potrebne.