Otázky na RNG

jaja

no prišlo mi yam, probiotiká s lecitinom, st johns wort, tak sa to radšej má jesť aj s obalom??? asi nemám problém, len som sa zlakla, je to veľké, tak som si nebola istá...

RNG

jaja, neviem o akych kapsulkach hovoris, ale vacsina sa da vysypat. Probiotika ale maju specialnu kapsulku, ktora ich ochrani pred zaludocnymi kyselinami. Ked ich vysypes do jedla, ich ucinok je podstatne mensi, lebo zaludocne kyseliny ich vacsinu znicia.
Obsah niektorych kapsuliek je zase velmi neprijemne chutiaci.
Mas problem s prehltnutim kapsul?
To je len zalezitost ovladania hrdla a psychologie. Keby si videla, na kolko sa ti otvori hrdlo pri normalnom jedeni!
Ja, co som mal problemy zobrat co aj jednu tabletku aspirinu viem naraz prehltnut aj 8 stredne velkych zelatinovych kapsul. To je len vec treningu.

RNG

Sarin, omluvam sa, ale informacie na nete ma na starosti moj syn a konatelka mu to zrejme neoznamila
Preto vzdy radsej odporucam dopredu zavolat a pripadne si usetrit nohy a benzin a objednavat postou .
Uz davnejsie sa snazim presunut tu predajnu z toho mrtveho miesta niekde do centra Bratislavy, ale zatial som nenasiel vhodne miesto. Snivam o korze....

RNG

Majo, holy basil nemam, podla mojich informacii je to len mierny adaptogen. Najprv sa vynasnazim doniest tie najsilnejsie. Aj to bude nejaky cas trvat.

jaja

prišli mi dnes tie potravinové doplnky- skvelé:-))) prosím vás, tie kapsulky, otvoriť a zjesť, alebo aj zamiešať do nápoja, či do čistej vody???

majo2906

a ešte mi prosim poradte ohľadom protiplesňovej diéte ako často mám jesť mäso.Naši vykrmujú zvieratá antibiotikmi a bojím sa, že pri konzumácii mäsa sa rozšíria plesne, kvôli poškodeniu flory.

sarin

vrrrrrrrrr vcera som sa odvazila najist ten slimak a prve poschodie rubat sa po blave plnej policajtov s mojimi bohovskymi soferackymi schopnostami :DDD a ono nemaju otvorene do 18 jak maju napisane na nete ale len do 17....

majo2906

Dobrý deň, spomenul som si, že aj rastlina Tulsi-Holy Basil má adaptogénne účinky a pri pití čaju som cítil ako mi pomáha.
Máte extract tejto rastliny v predajni?

RNG

Myom v prvom rade je hormonalne podmieneny(prebytok estrogenu, nedostatok progesteronu) a inac je to "smetisko" pre nepotrebne latky
.....
Hormonalne sa hladiny daju upravit branim yamu alebo priamo prirodeneho progesteronu, napr vo forme progesteronoveho kremu.
Na odstranenie "smetisk" treba enzymi, brat na prazdny zaludok na cistenie tela, alebo podporit tvorbu vlastnych telesnych enzymov branim extra jodu.