Otázky na RNG

brucho:)

debre rano RNG
nevies preco ked sa vecer najem az ze napraskam poriadne tak rano ked sa zobudim mam velky hlad ako keby som tyzden nejedol.vysledky krvy mam v poriadku a nemam ani helikobaktera no som zdravy proste tak preco mam rano taky hlad?dakujem za odpoved :)

aloe

Treba si vybrať prírodné produkty, pretože v dnešnej strave, zelenine, ovocí asi ťažko nájdeme vitamíny či minerály. Treba ich dodať takými doplnkami výživy ako sú NATURE-MIN,ALOE 2 GO,NATURES 18. sú v tabletkovej forme,ale dodajú všetko, čo v dnešných potravinách chýba. duratnakatka@zoznam.sk

RNG

959, Linus Pauling a jeho kolektiv dokazali, ze normalne mnozstvo vitaminu C a E ktore dostavame v potravinach je prinizke, lebo si nevieme tieto vyrobit, ako si ich vie vyrobit vacsina zvierat.
Takze odporucili suplementaciu.
Tuto myslienku podporuje coraz viacej lekarov na svete, preto davka 60 mg povodne urcena v roku 1948 je uz davnejsie prekonana, hoci nie oficialne zmenena.
Moje lekarske zdroje odporucuju 3 gramy vitaminu C a 400 IU vitaminu E.

RNG

Nic.Je sice pravda, ze kaprilicka kyselina je uzitocna proti plesniam a je jedna z troch hlavnych kyselin, tvoriacich kokosovy olej, ale na klinicku ucinnost jej treba vela gramov,
V protiplesnovej kure(bezsacharidvej) odporucam brat najmenej 3 lyzice=aspon 30 gramov kokosoveho oleja, co sa rovna len kaprilickej kyseliny 3.6 gramu.
Ucinne davky arabinogalaktanu su taktiez vo viacerych gramoch, nie v miligramoch.
Naviac tam nie je ani presne zlozenie, dokonca ani cena....

majo2906

Ahoj RNG...máš v ponuke tvojich predajní aj samostatný vitamín D?
Zistil som u alergologa silnú alergiu na ryby a slnko každý deň nesvieti, takže by som potreboval doplniť aspoň takto.

959

Takže RNG mi radiš počkať, kym sa mi to travenie vďaka BETAINU neupraví. Potom by som mala pomocou jedla prij. vitam. a mineraly. Teda mi ich netreba dopľňať. Ale ten ZINOK, SELEN mam brať pravidelne?alebo ešte ake?Vitamin C a E nie je treba?

RNG

Hojky, jedine kde sa mozes stretnut s formaldehydom je vypary z nabytku, hlavne ked je vyrobeny z pilin alebo preglejky.
Ja radim len potravinove doplnky, tj latky z prirody, ktore nemozu uskodit(v odporucenych davkach), inac by nebolo pripustene na trh ako potravinove doplnky alebo doplnky vyzivy.

RNG

959, ostatne mineraly a vitaminy pri dobrom traveni by si mal dostat z normalneho jedla.
Skus o mesiac-dva, ako sa ti zmeni krv, to nejde za par dni, lebo obsah draslika vapnika a inych v tele sa buduju dlhy cas.

959

RNG, vďaka za tvoje odpovede. Teda ten selen, zinok, probiotikum by sme si mali doplňať. A čo také ine vitaminy a mineraly? Je ich kopa. Povedz, prosím Ťa, ktoré ešte su naozaj potrebné si doplnať pravidelne? A ktoré sa až tak nemusia. Lebo ja naozaj neviem, či si mam kupovať tie vitam, miner. všetky,alebo stači tie najdoležitejšie. A ak ano, tak ktoré su to?Predsa je ešte vapnik, horčík, vit.A,B,C,D,K....Proste veľa.
Aj ten moj draslik je stale nizky a ja už naozaj neviem, ako a čim ho zvyšiť. Nepomahaju ani tablety, ani konzumacia veľa ovocia, zeleniny, pitie štiav.