Otázky na RNG

hojky

ahoj RNG,ako sa volaju tvoje predajne??ohladne tej zmesi... doktorka mi napisala do karty ze daka kontaktna deramtida...bo take neco...x) vtedy to nemoze ublizit ta zmes??som precitliveli na formaldehyd ale len maaaalicko...

RNG

Ako som uz velakrat pisal, zaha je dosledok NEDOSTATKU zaludocnych kyselin. ked bakterie v zaludku nepotlacene vyssim obsahom kyselin kvasia jedlo, vyvyjaju plyny a kvasne peny ktore natlacia do pazeraka a tam palia jeho nechranene steny. V zaludku nemoze palit, tam su steny proti kyseline chranene zaludocnym mazom.
Pomoc je Betain HCl, ktory doda potrebne extra kyseliny na zastavenie kvasenia a lepsie travenie jedla.

RNG

Myis, citrovital obsahuje ucinnu latku z GSE-citricidal, ale v ovela mensom mnozstve. Pre istotu ho vyrobca citrovitalu ani neuvadza.
Originalne GSE firmy NutriBiotic ma 33% citricidalu a velmi malo naranginu, latky docasne utlmujucej pecenove enzymi, co je neziaduce.
Ak chcete originalny GSE, mozete sa obratit na moje predajne, predavacky vam ho zozenu.

RNG

959, selenu a zinku dostavame z dnesnych polnohospodarskych produktov primalo aj podla nizkych odporucenych dennych davok navrhnutych v roku 1948 a dodnes nezmenenych napriek hromade vyskumu dokazujuceho nedostatocne hladiny mnohych v ODD.
Selendokazatelne znizuje pocet nakazenych virusami a je antioxidant a protirakovinna latka. Zinok je v tele potrebny tiez na hromadu funkcii a nedostavame ho dost, takze ma zmysel si ho doplnovat.Ked aj nie kazdodenne, aspon obcas.
A mam dojem, ze to nie su len tieto tri veci, ze ich je vela, hlavne medzi tzv stopovymi, hoci napr draslik vobec nie je stopopvy, toho potrebujeme najviac z mineralov a taktiez nedostavame dost, az na ludi, ktori jedia velke mnozstva zelenin.

RNG

senties, ta zalezitost okolo zvysovania a znizovania cinnosti stitnej zlazy a jodu je dost nejasna, hoci to plno medickej literatury tvrdi, nenasiel som na to nikde experimentalne dokazy.
Takze dlho opakovane tvrdenie bez podlozenia sa radi do kategorii medickych legiend, tak ako tvrdenie ze nad 150 mcg je jod skodlivy.
To vsak ale legenda prestala byt tym, ze sa experimentalne dokazalo na stovkach ludi, ze zvysenie bolo pre nich dobre
Hovorim stovky, ale je tu cely narod(Japonsko), vyse 100 milionov, ktory to denno denne dokazuje svojou PRIEMERNOU spotrebou jodu z morskych rastin vyse 80 krat takou ako 150mikrogramov.
Zatial jedine, co je dokazane, ze nedostatkom jodu v tele vznikaju rozne nepotrebne utvary(hyperplazia stitnej zlazy=struma) hyperplazia prostaty, cysty, myomy, hrcky atd.

myis

ahoj rng takze t
ie GSE som nasla, je to citrovital a mozem to pouzivat aj v tehotenstve alebo mam pockat? kvoli acidite, lebo teraz ma pali zaha