Otázky na RNG

959

RNG, chcem sa Ťa opytať, skoro všade radíš ludom brať na imunitu SELEN,ZINOK, PROBIOTIKA. Teda tie probiotika beriem často, ale selen a zinok nie. Mam aj selen a zinok brať pravidelne teda stale, alebo iba vtedy, ak na mňa niečo lezie, popripade len v zimnom období. Prosím napíš mi, lebo tu imunitu by som si chcela chraniť a neviem, ako .

senties

RNG
ten prirodny jod z kelpu ,alebo zo spiruliny mi nemoze nejako este viac zvysit cinnost stitnej zlazy? a pripravky:yam,enzymi a dong quai mozem uzivat vsetky spolu? ake tuky na nasom trhu su podla teba najzdravsie?

hojky

ahoj RNG cem sa opytat ci newes poradit nieco na cervene suxe miesta na lici ktore aj posvrbkavaju obcas, a aj vyrazka sa vyhadzuje sem tam.mam taky krem FUCIKORT ale to len zmierou bo su to kortikosteroidy...takze nwm co nato ine sa da...:( poradis?x)

Ivka 1

Ivva napíš mi na mail ak chceš.Mám pre Teba riešenie a som presvedčená,že dobré. Môžeš mi napísať aj viac o tom zápale ak budeš chcieť.

RNG

JOd je v kelpe, spiruline a kombu vo vacsich mnozstvach. Inde je ho primalo na ucinnost.
Pre doplnenie hladiny v tele casto radim pouzitie jodovej tinktury, 10 kvapiek pod pazuchu alebo hlavne zenam na spodok brucha raz az 2 x tyzdenne. Ak flak zmizne skor ako za 12 hodin, telo ma primalo jodu a berie si ho dovnutra postupne cez kozu(transdermalne dorucovanie).

RNG

veronika, detoxifikacia tela je dlhodoby proces, Co sa ti vyhadzuje teraz moze byt zasoba toxinov alebo znicenych tukov z pred viacerych rokov.
Telo uklada tuky na roky.
POmoct zahojit tie vyrazky co najrychlkejsie ti pomoze mnou casto odporucovana zmes kokosoveho oleja praskoveho cukru a par kvapiek GSE do tej kasicky. Naniest co najskor vecer a nechat posobit celu noc.
Skoda, ze to tam nemoze zostat aspon 48 hodin, tak ako inde na ranach alebo hnisavych vyrazkach.