Otázky na RNG

RNG

vilo, nemam ani sajnu, to pochadza z povodneho US upozornenia nasej FDA. Kedze ja som cukrovkar a pouzivam tieto na klby bez problemov, asi tam nie je ziadny problem. Je to len politika.
Na europskych glukosaminoch nic take nie je a jediny zdroj glukosaminov su Japonci-kazdy pouziva ich materialy, takze nie je rozdiel, od koho ich kupis.

ivica

/ohladom krvnych dosticiek, vcerajsi dotaz/
A co teda s tym? Ako doplnit bielkoviny ak ich naozaj nevie sestra stravit?

evcca

huggies,bielkoviny maju samozrejme syry a mliecne vyrobky a z nezivocisnej sjupiny su to strukoviny- hrach, fazula, soja, cicer,...

vilo

RNG, v tvojej reklame som čítal, že užívanie prípravku glukosamín+chondroitín, by mali diabetici konzultovať s lekárom. Môžeš prosím ťa napísať prečo? Zvyšuje nejaká tá zložka cukor? Ďakujem

RNG

Neviem najst zlozenie Bio Acno(mozes si to skontrolovat na Google.sk pod Bio Acno, zlozenie)
Je tam naznacene, ze sa jedna o selen, zinok vitaminy B6 C a E, bez uvedenia mnozstva alebo vazby.
To by bolo spravne, keby ich tam bola spravna davka a spravna vazba, tak ako napr je v Zinc for acne.

hojky

ahoj RNG, prosim ta aky mas nazor na doplnok pre dospievajucix zvany BIO-ACNO? je podla teba dobry? xyba mu nieco?vacsie davkY vitaminov alebo su dostacujuce pri problemoch s pokozkou? dakujem moc