Otázky na RNG

pepe10

ahoj rng,mam taky uz dlhodoby problem,zacalo pred vyse rokom ked sa mi na hlave zacali robit take vyrazky,neskor s toho boli chrasty,potom mi zacali vypadavat vlasy.som bol u koznej mi dala neake kremy tak sa to zlepsilo ale potom zas sa to objavovalo,potom som bol na krcnom, zistili ze mam chronicky zapal mandli,tak som ich bol vybrat von,teraz sa necitim neako zle ale stale sa mi obcas neaka ta vyrazka spravi,vlasy padaju,obcas ked nieco zjem sa mi spravia take cervene fliacky na rukach ktore ale po niekolkych minutach same zmiznu.nevies mi poradit nieco dik

alusa

lizanka aj mna od januara svrbi telo!!! a neviem sa toho zbavit, no a ked si skrabem, tak mi koza scervenie a po chvili sa mi na tych miestach zjavia flaky a vyrazky-ako ekzem? a to kazdy den.neviem co s tym. co to je? alergia? neviem prist na to ze na aku potravinu? co mam robit RNG?

sara13

RNG co mi doporucite ked som prechladnuta a boli ma hrdlo, citim celkovu slabost tela, neviem ci je to chripka ale su tam take prejavy.

RNG

S predavkovanim enzymami som sa este nestretol.
Pravdepodobne moze za tym nasledovat reakcia tela-hnacka. Tak, ako z prejedenia.
Hoci potravinove doplnky su velmi bezpecne pre ich casto malu velkost a vysoku koncentraciu sa daju predavkovat.

dadada

pomoc rychlo, moje rocne dieta som nasla s krabickou multi enzym od vas a vytiahla som mu z pusy 4 tablety, neviem kolko z toho pohltalo???...
CO SA MU MOZE STAT? NA CO SI MAM DAT TERAZ POZOR,ZE AKO SA TO PREJAVUJE-PREDAVKOVANIE ALEBO CO?

lizanka

Dobry vecer RNG, moze sa nedostatok nejakeho vitaminu alebo mineralu prejavovat ako svrbivost koze? ak ano, ktoreho? dakujem

RNG

ivica, na stravenie bielkovin potrebujes enzymi(proteolyticke=bielkoviny rozkladajuce)
Ked ich nemas dost v tele, lahko sa dodaju z vonku v roznych surovych zeleninach(najma cvikla), ananase, papaji...
Koncentrovane su ako papain(papaja), bromelain(ananas) a ine, kedze si vegetarian, asi by si nepozerala na zivocisny vytazok-pancreatin.
Spravna davka napr bromelainu je okolo 600 GDU s kazdym bielkovinnym jedlom