Otázky na RNG

RNG

Iva pochybujem. Na kozi koloidne striebro straca velmi rychlo ucinnost.
Skus radsej kokosovy olej s cukrom a par kvapiek GSE, to za den-dva prenikne v dostatocnych kvantitach na zastavenie zapalov.

veronika

RNG...mam trocha problemy s akne aj ked teraz uz velmi malo...vsetky rady dodrziavam pitny rezim zihl. caj cistenie oplachovanie bylinkami zdrava strava...tea tree oil a podobne...ale este predsa len kde tu sa nieco vyskytne...a mam dve otazky...prva : vyrazky sa mi v poslednej dobe tvoria najma okolo ust..na brade a pod nosom..tazko sa to tam hoji..neviete z coho by to mohlo byt?...z jedla asi nie lebo nejem nic neobvykle...a druha otazka : ten jod co ste tu spominali...ako ho mozem uzivat.?...kde sa nachadza v akych potravinach alebo sa musi brat ako vyzivovy doplnok?...
este pre info ma 15
dakujjem

ivva

RNG, má koloidné striebro schopnosť prenikať aj cez kožu? Teda keď by som si na členok dala gázu namočenú do striebra, pomohlo by mi to vytiahnuť zápal? Ďakujem

RNG

senties, prave homeopatika(teda nie niektore ucinne latky z prirody, ktore sa pod homeopatika skryvaju)pokial su znacne riedene(3c+)su vlastne len mliecny cukor, takze by sa nemali nijak bit s potravinovymi doplnkami.
Na progesteronovy krem sa mozes spytat aj v mojich predajniach.
Ziadny suchozemec nemoze mat privela jodu, ked nemame z coho ten jod dostavat a telo si ho nevie vyrobit.
Vseobecne, aj v odbornej literature medickej je o jode popisane hromada bludov, nijak experimentalne nepodlozenych.
A podla vyskumnikov, lekarov, co sa tymto zaoberali mame nedostatok jodu vsetci suchozemci
Odporucena denna davka 150 mcg je podla nich absolutne nedostacujuca pre telesnu spotrebu, hlavne u zien, kde spotreba napr v prsiach moze byt az 100 x taka, ako v stitnej zlaze, podla ktorej sa ta povodna nizka davka stanovila v roku 1948(vlastne uz skorej, v 1940)
Japonci jedia vyse 80 nasobok tejto davky v priemere, a maju podstatne menej roznych problemov , co maju vnutrozemske civilizovane kultury.
Prislovecna je perfektna koza Japoniek, prakticky ziadne cysty, podstatne menej tumorov a rakovin.
To vsetko sa ale prudko zmeni, ked sa prestahuju do USA a zmenia svoju stravu. Hned dostanu acne, cysty, myomy atd, tak ako ine zeny.(*Aj muzi)

senties

RNG
okrem toho sa liecim na zvysenu cinnost stitnej zlazy,tak by som jod zrejme uzivat ani nemohla,lebo udajne ho mam vela....pisete,ze myom je aj dosledok nedostatku jodu,tak tomu nechapem...dakujem za odpoved

senties

RNG
chcela by som sa este popitat,ci je mozne s vasimi doplnkami vyzivy brat aj homeopatika,ci sa vzajomne ovplyvnuju? a kde by som mohla zohnat progesteronovy krem.

959

RNG, toho Helikobaktera mi vyšetrovali v juni minuleho roku. Musela som podstupiť vyšetrenie hadicou-odobrali mi vzorku a vysledky boli v poriadku.
Ale ja keď niečo zjem-buď jedlo ťažšie, alebo viacej tak už vtedy cítim take tlačenie v žaludku/pod hrudným košom v strede/.Ale keď teraz uživam 2tyždne ten BETAIN, - dam si ho hneď keď dojem-je mi po par minutach lepšie, lepšie mi travi.Tak neviem čo povieš.

vaneska

Ahoj RNG, citala som vela o tvojich radach a dostala som aj odporucenie, ak ta mozem poprosit a budes mat niekedy cas , mrkni temu: tabletky jeannine??? ... ja a miselkaa by sme velmi radi uvitali tvoj nazor na danu vec. diky moc :-)

RNG

farba na vlasy je silna chemikalia, nie dobra na kozu, ale su zeny, co si farbia vlasy cely zivot, takze jedno zafasrbenie by ti nemalo narobit tolko skody.
Naproti vonkajsiemu pouzitiu farby roaccutane sa berie vnutorne a je velmi nebezpecny na zdravie, z jeho mnozstva skodlivych ucinkov je strata vlasov(alopecia) jeden z hlavnych, ale najmenej nebezpecnych-to je len kozmeticka vada.
Horsie su katarakty na ociach(mozna strata videnia), zapaly sliznic a slinivky brusnej , dokonca poskodenie pecene.Nechapem, preco by tu otravu niekto bral....
pripajam
www.tiscali.co.uk

RNG

959, tazoba zaludka je ked je v nom jedlo pridlho a zacne sa kazit pre nedostatok kyselin, takze Betain aj so salatom.
Inac tazoba moze byt aj pri helikobaktere pilori, pre istotu si ho daj vysetrit. Existuje aj dychovy test. Ked beries casto zinok, znacne ho potlacis.Tak isto ho mnohi potlacili(a aj kvasenie v zaludku) 2 lyzicami striebornej vody(koloidne alebo ionicko koloidne striebro)