Otázky na RNG

RNG

m ajo, spominany produkt ma slabe zlozenie.Na bromelain neuvadzaju vobec aktivitu(GDU)napr, Co sa tyka plnidiel su bezne az na laktozu, ta tam naozaj nemusela byt.

miťo

RNG, zaujímal by ma tvoj názor na vitamín e od f.Jamieson. Je podľa teba lepší ako napr. od Generici al. Zentivy? Ďakujem.

RNG

Ig, niektore vitaminy su synteticke na trhu, lebo nebolo zistene napr rozdiel medzi ucinkom syntetickej kyseliny askorbovej a prirodnej, izolovanej z ovocia.
Ale ostatne sa podla moznosti snazim mat len prirodne.

RNG

alusa, neviem. Moze sa jednat o prekyslene telo, plesne a pod. Skus to natriet kokosovym olejom, pripadne don pridaj niekolko kvapiek GSE(3 kvapky na lyzicu oleja)Mozes skusit aj tekuty vitamin E s tym

RNG

sara13, masove davky vitaminu C(1 gram za hodinu) pocas 24 az 48 hodin zastavia chrioku. Ak je to bakteria alebo plesen, GSE a oreganovy olej su velmi ucinne.

majo2906

Dobrý deň, chcem sa opýtať na váš názor o tomto produkte Enzým komplex
-odkaz odstránený-

zloženie vyzerá priaznivo...plnidlá sú laktoza, šelak, magnez. stearat, celuloza, kroskarmeloza

alusa

RNG
ako zistim z coho mam stale uz 3 mesiace vyrazky ci fliacky po tele co svrbia sa mi vyhadzuju a neviem preco, ci mam nejaku alergiu na nieco-len neviem prist na to ze z coho, alebo mi je volaco vaznejsie? da sa toho nejak zbavit, ked vlastne neviem pricinu? vlastne to svrbi kazdy den-niekedy viac, inokedy menej a tvori sa mi to zhruba na tych istych miestach tela-predlaktia zvnutornej strany, trup spredu a prsia-vsetko vlavo/vpravo len mierne a obcas. nexapem to. ako sa da toho zbavit? velmi prosim , poradte