Otázky na RNG

monicka2509

pravidelne to jest?aspon 2x 3x do roka ci viac?lebo ja mam taku gynekologicku,ze no commento a v nasom meste su skoro vsetky take,nezaujimaju sa o svoje pacientky lebo ich ma vela

lena++

Ked beries HAK musis pravidelne chodit na krvne testy vcitane pecenovych. A pri tychto analyzach lekar vidi aj stupen tvojej zrazanlivosti krvi. Spytaj sa ho na vysledky a hlavne chodievaj pravidelne na kontroly

RNG

lena, ja som komentoval len na izolovane kyseliny askorbove, nie na komplexy.
Samozrejme rozne ine latky ovplyvnuju ucinnost kyseliny askorbovej(synergia)

lena++

Urcite je rozdiel medzi syntetickym Cckom a Cckom pochadzajucim napr. zo sipok. Ten obsahuje cely C vitaminovy komplex vcitane bioflavonoidov a niektorych enzymov ktore zvysuju jeho ucinok. Najkvalitnejsi je pripravok vitaminu C obsahujuci cely komplex aj bioflavonoidov, hesperidinu a rutinu. Najlepsie ucinkuje s bioflavonoidmi, magneziom a vapnikom

RNG

vitamin E je vitamin E. Otazka je ake ma zlozenie, ci je to prirodna zmes alebo D alfa tocoferol alebo synteticky DL alfa tocoferol. Druha otazka je davka v jednotkach IU a tretia je kvalita, kde najvyssia znamka kvality je GMP. Ja sa snazim dovazat len prirodnu zmes vitaminov E a samozrejme GMP kvalitu, kde sa len da.

alusa

RNG, tie vyrazky, ak sa jedna o prekyselenie ci plesne, nebolo by vhodne nejake vnutorne uzivanie cohosi na vylikvidovanie ci ocistenie sa-teda zbavenia sa toho? ja neviem totiz co to je, ale lokalne mi dali nejaku mast s kortikoidom a tam i pomaha, no nexcem ju uz brat 3 mesiace!! tak sa pytam co ine, lebo ono to pomoze len kym to potieram, ked prestanem, mam to znovu. ten kokosak s prisadami skusim, ale ak je to vnutorne daco v organizme tak mi to lokalne asi tiez nepomoze?...

monicka2509

ahojte,neviem ci to sem patri,ale vy mi urcite pomozete.Takze beriem HAK a stale citam,ze to moze sposobit krvne zrazeniny,ak je to v rodine dedicne...ale kedze moja mama nevie,ze to beriem ani sa jej to nehodlam povedat,tak by som chcela vediet ci existuje nejake take vysetrenie kde mi zistia ci sa mi zraza krv alebo nie.hak beriem uz vyse roka.za odpovede vam dakujem

RNG

dadada, uprimne povedane este som nic take nepocul, ako som uz bol na to napisal.
Predavkovanie hocicimje mozne, preto by som nikdy nedrzal ziadne pilulky v dosahu deti.
V USA standardne pisu na potravinove doplnky: vhodne az od 18 rokov, tj nie ze by sa nemohli pouzivat skor, ale nepatria do ruk deti.