Otázky na RNG

sara13

RNG mam nejake otazky ohladne brania liekov od teba, ak beriem spirulina mam ju brat ako si mi napisal 2 na vecer alebo podla prilozeneho letaku 3 tabl pred hlavnym jedlo a tak isto Bone Reinforcer 2 tabl na vecer alebo ako je v letaku 4 tabl pocas jedla? a mozem tieto tabletky jest ak uzivam yam, damianu, pupalkovy olej a liekny na nechty, akne a vlasy? nevadi ak to beriem dokopy, neznizuje sa nejako ucinok tychto liekov?

RNG

V prvom rade glukosamin MSM komplex.Ten obsahuje nielen protizapalove, ale aj materialy na regeneraciu=rekonstrukciu klbovej hmoty.
Quercitin je velmi ucinny protizapalovy(v cibuli je ho vela) ale inac neprispieva k regeneracii.
Nevyhnutny je pre ludi trpiacich na pelove, plesnove a prachove alergie(plucne, zaduchy, astmy)

RNG

Je aj cisty pupalkovy aj zmes rybaci lanovy a borakovy(borak obsahuje 2x tolko protizapaloveho GLA oleja, ako pupalkovy)
Osobne by som odporucil tu zmes troch 3x2 gramy denne minimum.Ja ju tiez obcas beriem(ked nezbudnem...podla prislovia"suster chodi s deravymi topankami", ale u mna je to trochu ine, lebo musim brat hromadu na moju cukrovku, obcas nieco na sezonne ochorenia-som od mala extremne nachylny-takze v tom zmatku beriem niektore len obcas, nie systematicky)

RNG

O este aby som nezabudol, ziadnu majonezu a podobne, ale zmes kokosoveho a olivoveho oleja(extra virgin) A miesto tej celtickej morskej soli radsej sol s obsahom KCl, taku, ktoru tam mate v Bille(38% KCl, jodidovana)
Pre tych, co chcu robustnejsiu chut trochu horcice a viac cesnaku a stiplavej papriky(vyborne na cirkulaciu)

959

RNG a to si ma kupiť Glukosamin MSM komplex + Quercetin alebo stači jeden z nich? Lebo ten krem MSM + Zmes olejov -tochapem že si može kupiť, ale z tých dvoch ktorý, alebo aj tie dva jej treba? A ako to ma uživať?

RNG

Tu su nejake recepty na cilantro napochytro:
Cilantro Pesto

1 clove garlic
1/2 cup almonds, cashews, or other nuts
1 cup packed fresh cilantro leaves (and smaller stems)
2 tablespoons lemon juice (a professional chef recommends just one Tbl of lemon juice)
6 tablespoons olive oil
Celtic Sea Salt to taste (www.healthfree.com is where you can order your salt)

Blend the cilantro and olive oil in a blender, add other ingredients to make a nice smooth paste, then go ahead and add some nuts and/or seeds: pistachio, cashews, almonds, pumpkin seeds, sunflower seeds, you name it. Have fun. Add it to your favorite pasta and serve warm or cold. Remember, cayenne pepper added to anything has a synergistic effect, making all the other ingredients work better. Simple fact.

Cilantro-Pepita Dressing

1 medium Anaheim Chili, roasted -- peeled and seeded
3 tablespoons Roasted pumpkin seeds (Shelled) -- (pepitas)
1 large Clove garlic (increase to taste)
1/8 teaspoon Freshly ground black pepper (or Cayenne Pepper)
1/2 teaspoon Celtic Sea Salt
3/4 cup Olive Oil
2 tablespoons Red wine vinegar (ahhh, if building your immune system, use organic apple cider vinegar only)
3 tablespoons Grated cotija cheese
1 small Bunch cilantro -- stemmed (Better still, a packed cup of cilantro leaves)
3/4 cup Mayonnaise (Ahhh! you may substitute, see our Mayonnaise Recipe)
2 tablespoons Water

Jedine, proti comu tam mam vyhrady je
"roasted pepitas" tj pecene tekvicove jadierka. Ja ich pouzivam podla moznosti surove.

RNG

Sariana, chelacne agenty zatial nemam v obchodoch, ale pitie nesladenych ovocnych stiav(jablcna, ribezlova, citronova hlavne) su dost silne prirodne chelatory.
Velmi silny chelator, co si mozes sama pestovat hoci aj v par kvetinacoch je zeleny vrsok cinskeho petrzlenu(cilantro,semena su zname ako koriander)
.......
Na zamorenie tazkymi kovami existuje rozbor z vlasov, najdi si najblizsi zdroj, kde ti to mozu zistit.

RNG

Priciny reumatizmu su rozne, od zamaskovanych bakterii, virusov az po mykoplazmy
Zatial ludia hladaju len uvolnenie od trpenia=bolesti a nie adresovanie priciny.
Teda na uvolnenie by som odporucil MSM krem,Pupalkovy olej,rybaci olej, Glukosamin,MSM tablety, dumbier(cerstvy koren), quercitin, vitamin C a vela vody a tepla.
Ja sa pasujem s tym istym problemom.
........
Zatial adresovanie priciny je naznacene v teme Autoimunne choroby", kde niektori mali uz ciastocne uspech pri osteoartritide pouzivanim extraktu z olivovych listov, GSE a hlavne Samento(extrakt z Vilcacory).
Ja som sa tak dostal z koxartrozy, ale teraz mam bolesti v ramene, a neviem sa ich zbavit uz niekolko mesiacov.
Niekedy bolesti nie su sposobene zapalmi ale nedostatkom mineralov(tetania). Pre istotu by som to adresoval extra mineralmi.
Hlavne u zien po prechode je to caste.A vedie to k osteoporoze, co je nebezpecne.

sariana

Ahoj,
zase mam otazku ohladom epilepsie. Na stranke zdravie sro som sa docitala o moznom vzniku epilepsie z otravy tazkymi kovmi. Dost sa tu teraz pisalo o chelacii a tekutych zeolitoch v suvislosti s odmorovanim organizmu. Chcela by som to vyskusat. Stacila by ta chelacia? Co to vlastne je, mas to v obchodoch? Dakujem.