Otázky na RNG

959

kosa, takže ty ten pristroj vyzdvihuješ?ˇPodľa Teba má buducnosť?To akože je doverihodný a dobry? A prečo potom v USA/podľa toho članku/ ho zakázali?

kosa

vsetky tieto pristroje v podstate sa snazia ist daleko dopredu.
urcite raz takyto pristroj bude sucastov domacej lekarnicky podobne ako teplomer.

kosa

959,

ukrajinec profesor Hryhorchuk predstavil tento pristroj v 1992 roku na vystave v Londyne ( v centre EARL's Court). Tento princip kedze je absolutne jednoduchy sa zdal nehodnoverny. V dnesnej dobe sa pouzive verzija ktoru isty lekar Frolov okopiroval od profesora Hryhorchuka.

959

Aha, prave som si prečítala ten članok v angličtine -čo si tam dal RNG. takže som v obraze, čo je to to vyšetrenie. Ale nie je to prevadzané na tom principe, ako to robia niektorí členovia klubu ENERGY? lebo hoci majú iný pristroj, princip určenia oslabených dráh v tele je ten istý. Tiež tam pacient drži ten valček, ten dotyčný mu všetky prsty na rukách a nohách potrie vatou namočenou vo vode a postupne pritláča také pero na konce všetkých prstov a podľa hlasitosti pípania urči, ktorá draha je oslabená. Je tam stupnica od 10 do 100, 50-60 je OK, menej ako 40 a viac ako 60 je zlé. Podľa toho urči, aký doplnok z radu Energy mu ma dať.Ale ešte testuje ten doplnok spolu s priložením toho pera na palec-totižto každy palec ma prepojenú dráhu s nejakým ľudským organom.
Tak aký máš nazor na to RNG, je to to isté, alebo sa mylim?

959

Až sa smiem spýtať, čo je to za metodu vyšetrenia EAV, lebo vobec to nechapem o čom je reč. Ani tým určeným diagnozam nerozumiem.Až možete, popíšte mi to.

RNG

sarin, takze ta diagnoza bola z EAV???
Nuz neviem ako je to na Slovensku, ale tu v USA su vsetky take zariadenia zakazane pouzivat lekarom a oznacovane za PODVOD.
Nas velky strazny pes FDA urobil niekolko testov s ludmi zo znamymi infekciami a EAV to nezachytili.
Osobne verim, ze raz budu vediet podla charakteristickych bioprudov jednotlivych bakterii zistovat, co clovek v tele ma, ale zatial ta situacia nie je.
Divim sa, ze to na Slovensku dovolili. Ale asi nieco museli povolit ako alternativu roznym skodlivym farmaceutikam, tak dovolili to, co im najmenej konkuruje, zastaralu alchymiu homeopatiu a teraz tuto pseudovedecku "modernu" metodu, boze,ako su ludia lahkoverni...
www.quackwatch.com

sarin

To RNG: Jasne GSE mi vcera prislo z tvojho obchodu :).. Len zatial mam od lekarky zakazane miesat -> prave kvoli tym kvapkam -> neviem co je to za alchymiu lebo sa mi nikto nesmie chytit flasky :D a nesmie byt pri mikrovlnke a mobile... Tie mam na sest tyzdnov a zatial chcem vlastne nazbierat info od Vas, aby som pripadne mohla potom pokracovat.. Este by som sa snad spytala aky mate nazor na metodu vysetrenia EAV

RNG

Na premnozene bakterie je GSE, skus 2x 30 kvapiek denne do pol litra vody, ked to mas natolko zanesene.
Nuz a na plesne a kvasinky by som bral naviac aj oreganovy olej, 3x300 mg
Ak to mas systematicke, ze mas velmi znizenu imunitu na bakterie a plesne, bral by som aspon udrzobnu davku betaglukanov 2x200 mg denne dlhy cas po trojtyzdennej intenzivnej davke 3x400 mg.
Okrem cukru by som znacne obmedzil sacharidy a nahradil ich hlavne kokosovym olejom(cca 3 lyzice denne na energiu a obranu, lebo kokosak je aj antimikrobialny a sucast kury na plesnove a kvasne infekcie.
Menovane doplnky su fajn, ja by som ale bral silnejsiu zelenu zmes, napr GoodN Green, 2x 9 gramov denne na urcity cas(aspon 3-4 tyzdne)

sarin

To RNG: no bola som na istom vysetreni kde mi stanovili tieto potvory:Bacteroides gingvalis, shiga kruse, streptococcus heamolyticus, lactobacillus bulgaricus (nebezpecne premnozeny-viem ze by mi mal pomahat, ale nie je to tak) pseudomonas pyocyanea... A druha varka: aspergillus glaucus, bipolaris, blastomyces dermatitidis, coccidiomyces immits, candida, chilomastix cysts. Bola mi tiez stanovena "liecba" doplnkami vyzivy ;) V prvej varke: dida, medvedica, chlolera, lymphamiosot (+taky kvapkovy roztok, ktory vzisiel z toho vysetrenia) Chcem sa ta spytat ci nemas skusenosti s niektorymi menovanymi (ci uz bakteriami, plesnami alebo doplnkami).. No a v neposledom rade mi bolo zistene ze nemam kyselinu listovu (alebo je mam len velmi malinko) -> to by malo byt predmetom druhej fazy liecenia ak sa to neupravi stravou... Lekarka mi odporucila obmedzit (takze som to vyradila uplne) cukor biely, ocot, horcicu, kvasnice -> vyrobky z tychto... Uvitam doplnkove rady :)