Otázky na RNG

RNG

Edit, 30 kvapiek GSE obsahuje dokopy 1 gram glycerinu. Neviem presne kaloricku hodnotu tohoto trojiteho alkoholu, ale je menej, nez cukor, takze hovorime o 4 kaloriach, menej ako jedna zuvacka.

RNG

beta karoten dostavas kazdy den, ked jes zeleniny.Aj niektore ovocia.Extra pridavanyniekomu pomaha ale povacsine je to s inymi zlozkami, napr vitaminy na oci a pod.

RNG

Lizanka, ja nie som predavac ani exporter.
Ja som inzinier, ktory ma malicky podnik(rodinny)v USA na vyrobu suciastiek pre letecky priemysel.
Otvorenie obchodov na Slovensku bolo len postranna myslienka, ako doniest nieco uzitocne krajanom.
Ak sa tie obchody neujmu, donekonecna nebudem straty znasat. To odomna nikto nemoze ziadat.
Este som nestratil nadej, ze sa to ujme a aj tieto moje prispevky do diskusie su aj snaha tomu napomoct. Ak to niekto povazuje za reklamu, mozno ma aj pravdu.Hoci naozajstnu reklamu(Google) si stale na tomto fore platim, aj inde mi bezi.
Ale ak sa to neujme a budem to musiet likvidovat, strata bude skor vasa, nez moja, lebo tym ziskam plno casu a penazi, co teraz mesacne stracam uz stvrty rok

RNG

Ako som povedal, mozno v buducnosti taketo elektronicke pristroje ktore pracuju na principe signalov -elektronickeho podpisu bakterii a inych mikrobov mozno budu pracovat, ale sucasne, ktore su na trhu nepracuju. Viaceri na nich robili nezavisle testy a dostali uplne falosne vysledky. Preto ich v USA jednoducho zakazali, hoci je zopar US vyrobcov, co ich predava do zahranicia a ponuka na "ciernom trhu". Vysvetlenia a popisy zariadeni vyzeraju velmi vedecky a moderne, len nezavisle testy nepotvrdili tvrdenia vyrobcov.