Otázky na RNG

RNG

Majo, neviem. Snad enzymi by ti mali pomoct. A antihistaminicke(enzym bromelain je napr antihistaminicky) ako quercitin, vitamin C,boswelicka kyselina,curcumin, dumbier....
Ale tak isto mozes mat na ne reakciu....
......
Alergie su zahadne a nevypocitatelne. Dufam, ze niekto vide s niecim novym na to, lebo coraz viac ludi trpi alergiami.
Spojenie medzi ockovanim(zanasanim cudzich materialov do tela, ktore v nom zostavaju mnohe dozivotne a drazdia) uz spomenula hromada lekarov.
Tema je ale citliva ekonomicko politicky takze pravdu sa asi nedozvieme este dlho.
.....
Jedno mi je jasne, ked som ja vyrastal, alergii bolo podstatne menej, v podstate som poznal len "sennu nadchu", o potravinovych som pocul az neskorsie a keby boli natolko prevalentne, ako dnes, iste by som sa stretol v viacerymi ludmi, co ich maju.
Na strednej skole ked sme isli do "skoly v prirode" nepamatam sa, ze by nejaky spoluziak mal akukolvek alergiu na jedlo a to boli 2 triedy dokopy, cely cas, 64 ludi.

ajja

RNG, patri ti moje podakovanie... kvoli povlaku na jazyku som sa dlho trapila, lekari na mna pozerali s nepochopenim... asi mesiac a pol uzivam gse a konecne sa dostavil vysledok - nie je to este uplne ok, ale podstatne lepsie...

RNG

hojky, probiotika trebaz uzivat hlavne kvoli imunite. Normalne staci zobrat jedenkrat do tyzdna, ale vzdy treba brat niekolko dni po hnacke a po brani antibiotik(najlepsie aj pocas brania antibiotik, 2-3 hodiny po poslednej davke na noc.
MOje obchody posielaju aj na dobierky, nevadi, ze si v Ziline.
Zavolaj Lucenecku predajnu, tam vybavuju postove objednavky a zaroven sa pytaj na tie, co nie su v zozname, ci ich maju.

RNG

959, pokial nema manzel problemy s hustotu kosti, 1-2 tablety na vecer by mali stacit bohato.
Synovi by som odporucal to brat nejaky cas kazdodenne.

majo2906

Dobrý deň, je rozdiel medzi klinčekovým olejom alebo silicou?
Kokosový olej by bol dobrý na plesne ale mám na neho nevhodnú reakciu ktorá sa objavila až neskôr.Najprv som ho dobre znášal ale neskôr sa objavila alergia hlavne ked som ho aplikoval na kožu...zčervenanie a slzenie očí atd, môj imunitný systém reaguje prakticky okamžite ked niečo nevhodné do úsť dám...ako by sa dala imunita napraviť aby nereagovala tak prehnane rýchlo a agresívne?

hojky

ahoj RNG, prosim ta ake uzivaz probiot. ty? a ake probiotika je najlepsie uzivat pri problemox s pokozkou ako akne a aj kontaktna alergia? ci je to jedno? a to s tym jablokom vravis ze je dobra vecicka...:) daqujem

959

RNG, dakujem za odpovede. Inak tu soľ s obsahom 38%draslíka som si kupila minuly mesiac a solím si nou jedlo ako si mi odporučil.Dodržiavam všetko, čo mi poradíš ."Som vzorný pacient".
Ale ešte raz ťa prosím, neodpovedal si mi, či má manžel / ma 40 rokov/ uživať tie mineraly na kosti so spirulinou každý deň, alebo ako často a tiež syn -16 rokov ako často má uživať na akné ten zinok. Prosím napíš, lebo manžel už nedočkavo"stepuje".
Vďaka.