Otázky na RNG

959

A ešte niečo, často mavam zavraty a je mi špatne-pocit na zvracanie. Pravdepodobne je to psych.razu. Som dosť často nervozna a keď sa nahnevam, alebo ma niečo vytočí, je mi potom špatne aj na žaludok a normalne zvraciam. Vieš mi v tom poradiť?

959

Dobrý deň, RNG, chcem sa Ťa opýtať, či maš v obchode jodovu tinkturu a keby som si ju kvapkala/ako si poveda/ 10kvap. 1xv týždni, nemusim sa bať, že je to veľa? A ako dlho to mám robiť? mesiac, dva, alebo pravidelne?
A ešte nechapem, že kde si to mam dať-teda kde na spodnu časť brucha-to je niekde pod pupok?
Ďakujem a čakam na odpoveď.

anabel

RNG neviem ci som si to predtym nevsimala no uz dlhsiu dobu pozorujem ze mavam pri stolici aj trocha hlienu-vidim bud na stolici alebo niekedy aj po otreti na papieri.teraz neviem,ci je to normalne alebo nie,lebo nie je toho vela ale nerozumiem sa tomu ci to tak ma byt ci nie.cim to moze byt sposobene nevies prosim ta?

RNG

emma, na vysoky ocny tlak nepoznam nic, az na to, ze je sposobeny pravdepodobne zapchatymi cievami(lecitin a antioxidanty) alebo zlym odtokom-zapal nejakych kanalikov v oku, tj riesil by som to antiviralnymi, hlavne striebornou koloidnou vodou.
Uprimne povedane, toto su len moje domnienky, analogia z mozgovej hydrocefalitidy, zhromazdenia extra tekutin pre zly odtok.
Na fore boli aj zmienky, ze pre hrubsiu rohovku su testy na ocny tlak casto mylne.Takze mozno ani nemas vysoky ocny tlak, len hrubsiu menej ohybnu rohovku.

RNG

17, bolesti v hlave mozu byt dosledok hromady dovodov, od nedostatku vody, cez traviace problemy, nervove zapaly az po tumory a cysty. Kazde treba adresovat osobitne.
Na odstranenie velmi nebezpeznych treba scan hlavy. Ak je te4nto negativny alebo sa najdu len cysty, to sa da pomerna lahko odstranit silnymi enzymatickymi kurami.
Na nervove zapaly treba adresovat priciny, hlavne virusy, ktore su obvykla pricina antiviralnymi doplnkami.Na regeneraciu nervov treba hlavne rybaci olej, 3x3 gramy denne.
Nuz problemy travenia je vec vlaknin, enzymov, zaludocnej kyseliny a probiotik.Tem na to bolo plno.
Nuz a univerzalny odmorovac, voda, aj o tom sa tu popisali hromady.

wia

RNG kúpila som si StressB a Spirulinu, ale nedarí sa mi to užívať pred jedlom a počas jedla tak ako to je tam uvedené, lebo na to vždy zabudnem. je to problém? znižuje to ich účinok či ako? ďakujem

[zruseny12]

ja to vsetko beriem,len som chcela vediet O tej B12....raz za cas beriem B6...ale,aj tak sa citim niekedy ako keby uz som bola zo silami na konci...a nepracujem dlho,lebo som bola nezamestnana,a po tej dlhej dobe sa clovek citi ako menej cenny...ale,na druhu stranu chapem aj zamestnavatela,ze chce len robotnikou ktory mu budu podavat vykon to je logicke a nie takych,co nevladzu...ale,potom, co s takymi?aj teraz som chvilu plietla a som hotova,musim si oddychnut zacvicit...s tym sa clovek asi musi zmierit,a naucit zit....dakujem este raz za odpoved a prajem pekny den.

RNG

Mariaa, odvapnenie je dosledok hormonalnej nerovnovahy, nedostatku zaludocnych kyselin(telo nevie vytazit prirodzene mineraly z jedla).
Odporucil by som ti yam, Betain HCl a urcity cas aj doplnok mineralov(mineraly na kosti, brat so spirulinou na zabudovanie v tele)