Otázky na RNG

jaja

mne osobne áno. dám si 1 tobolku, ked som nervozna o hodinu dám si druhú a to zaberie, + ukludnovanie samej seba je dôležité...

sara13

fakt ti to jaja pomaha? ja sa casto stresujem ak mam prist do nejakej situacie, v momente som nervozna a zacnem sa potit, som uplne nesvoja, to sa mi nestavalo

jaja

ja mám st johns worth-ľubovník z -odkaz odstránený- , tam si objednaj na t.č. môžem povedať že fakt zaberá :-)))

959

RNG, vďaka za odpoveď, ale nenapoisal si mi, či maš v obchode tu jodovu tinkturu.A jedna vec mi nie je jasná /ale nesmej sa, lebo si to fakt neviem predstaviť/ , to keď si nakvapkam na brucho, tak mi to nebude tiecť? lebo si pisal, že sa to postupne vstrebáva.A ešte si mi nenapisal, či si to mam kvapkať každý týždeň a ako dlho?

RNG

Zeny su citlivejsie na stresove situacie, ako muzi. V strese sa vytvaraju rozne nedostatky v tele a casto to posobi na zaludok.
Preto treba stress potlacit a odstranit, ked sa da.
Proti stresu su rozne mineraly a vitaminy, hlavne rozne B,cka, preto dali viaceri vyrobcovia dokopy zmesy pod nazvom Stress-B s pridamym vitaminom C.
Proti stresu posobia aj vyssie hladiny neurotransmiterov, napr serotoninu, ktore sa daju zvusit potravinovymi doplnkami, ako napr St Johns Wort, 5-HTP, L-tryptophan a SAM-e
MOja zena uz roky berie St Johns Wort zakazdym, ked ocakava stresovu situaciu alebo ked uz v nej je.
Vyskusal som to aj na sebe, ked som"mal vyskocit z koze" (co sa muzom nestava tak casto, lebo sme celkove menej citove zalozeni, ako by moja mensia polovicka povedala-polena), a veru aj mne to zabralo vyborne.Ucinok je tak asi za hodinu a trva podla zeninej skusenosti cca 6 hodin.
Toto je doplnkarsky pristup.
Je aj velmi ucinny psychologicky. Relaxacia, meditacia, autohypnoza a rozne mechanicko dusevne cvicenia, ako yoga, thai chi a podobne.

RNG

959, 10 kvapiek jodovej tinktury raz za tyzden je v priemere 3 mg na den, cize stvrtina priemerneho prijmu jodu Japoncov.
Miesto pod pupkom na spodnej strane bruch a u zien je pre to, ze tam sa tvoria rozne hormony okolo pohlavneho ustrojenstva, ktore vplyvaju na prsia, najvacsieho spotrebitela jodu a miesto kde sa tvori najviac nefunkcneho tkaniva(hrcky, cysty a pod).
Ja si davam jod pod pazuchu.

RNG

anabel, zahlienovanie je prejav ze je nieco v creve nespravne, nedostatok vlaknin, zla bakterialna flora a z toho podrazdene steny. Odporucam viacej vlaknin(zeleniny) a brat probiotika.